Biblionetka

Biblionetka

Biblionetka

Ocena BestKatalog: bardzo dobra strona

Ocena użytkowników:

2.5/5 (ocen: 10)Adres: http://www.biblionetka.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: BiblioNETka została pomyślana jako serwis dla osób lubiących czytać i poszukujących informacji o książkach. Zawiera katalog, recenzje książek napisane przez użytkowników, komentarze dotyczące recenzji oraz forum - miejsce na dyskusje przede wszystkim o książkach. Jest również czytatnik - miejsce, gdzie użytkownicy serwisu mogą dzielić się swobodnymi refleksjami na temat swoich lektur oraz zamieszczać własne utwory literackie. BiblioNETka udostępnia użytkownikom unikatowy system rekomendujący książki. Jest to specjalny algorytm, który analizując wpisane przez użytkownika oceny przeczytanych książek, znajduje i poleca mu kolejne lektury - zazwyczaj bardzo trafnie. Im więcej ocenionych książek, tym ciekawszą i dłuższą listę "polecanek" przedstawia nasz system. Algorytm "polecanek" nie tylko wynajduje interesujące lektury, ale również wyjaśnia, dlaczego dany tytuł znalazł się na liście propozycji.

Tagi: biblionetka, książki, zbiór książek, recenzje, opinie, forum dyskusyjne

Kategoria: Literatura

Ilość Best: 1

Komentarze (3)

  • internauta93 internauta93 - 25-12-2015 11:13

    Biblionetka jest bazą pozycji reprezentujących różne dziedziny literatury. W serwisie można znaleźć ciekawe informacje o rozmaitych książkach, a także oceniać różne książki i zapoznawać się z recenzjami innymi użytkowników. W ramach serwisu funkcjonuje forum miłośników literatury.

  • mawielobob mawielobob - 26-11-2013 09:36

    Oto serwis godny wielbicieli książek - zarówno tych wielkich,jak i tych okazyjnych. Biblionetka zgromadziła wokół siebie ciekawą społeczność wielbicieli książek.Znajdziesz tam świetne recenzje czytelników, aktywne forum i automatycznego "polecacza" książek (jeśli ocenisz 30 tytułów). Warto odwiedzać

  • unimar unimar - 25-11-2013 10:34

    Boblionetka to serwis dla tych, którzy kochają książki i dla tych, którzy może jeszcze o tym nie wiedzą. Tu możesz polecić dobre książki, tu możesz dowiedzieć się, która książka będzie Twoją następną lekturą, tu możesz nawet zamieszczać własne utwory i dyskutować na forum o książkach (i nie tylko).

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

google 364 msn 2 yahoo 190

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman