Rekonstrukcja acl

Rekonstrukcja acl

Rekonstrukcja acl

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

1.2/5 (ocen: 6)Adres: http://www.sport-klinika.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: W naszej Klinice kompleksowo leczymy schorzenia i urazy narządów ruchu, ze szczególnym uwzględnieniem urazów sportowych. Klinika powstała w 2002 roku. Specjalizujemy się w małoinwazyjnych zabiegach operacyjnych metodą artroskopową (w szczególności zabiegi rekonstrukcyjne i naprawcze stawu kolanowego i ramiennego). Do końca 2011 roku w Klinice wykonaliśmy około 8 000 artroskopowych rekonstrukcji więzadeł krzyżowych przednich (ACL). Jesteśmy zaliczani do czołowych ośrodków w kraju zajmujących się tego typu zabiegami. Wykonaliśmy około 1500 zabiegów artroskopowych rekonstrukcji w obrębie stawu ramiennego. Specjalizujemy się także w endoprotezoplastyce stawu kolanowego, biodrowego i ramiennego. Przeprowadzamy zabiegi operacyjne refundowane ze środków Narodowego Funduszu Zdrowia jak również zabiegi komercyjne.

Tagi: artroskopia biodra, chirurgia kolana, endoskopia biodra, endoskopia kolana, endoskopia kręgosłupa, mało inwazyjne zabiegi kręgosłupa

Kategoria: Medycyna naturalna

Ilość Best: 0

Komentarze (1)

  • internauta93 internauta93 - 01-01-2016 11:29

    Na stronie internetowej znajdziemy informacje o kompleksowym leczeniu schorzeń i urazów narządów ruchu, w tym także urazów sportowych. Witryna jest wizytówką kliniki, która działa od 2002 roku. Na stronie znajdziemy informacje o zabiegach.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =
google 198 msn 2 yahoo 56

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman