Psychoterapia Warszawa

Psychoterapia Warszawa

Psychoterapia Warszawa

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

4.0/5 (ocen: 1)Adres: http://www.wrelacji.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Zwrócenie się o pomoc do psychoterapeuty to nierzadko szansa, by zastanowić się nad swoimi przeżyciami, potrzebami i problemami. Gdy aktualne trudności zostaną zidentyfikowane, można będzie z pomocą psychoterapeuty zaplanować i wprowadzić w swoim życiu zmiany. W Ośrodku Psychoterapii W RELACJI skorzystać można ze spotkań jednorazowych, lub zdecydować się na psychoterapie krótko- lub długoterminową. Sesje prowadzone są w językach polskim, angielskim lub hiszpańskim (Psychotheraphy in English).

Tagi: psycholog, Warszawa, psychoterapia, Praga Południe, Saska Kępa, psychoterapeuta, psychotheraphy warsaw

Kategoria: Gabinety lekarskie

Ilość Best: 0

Komentarze (2)

  • internauta93 internauta93 - 01-01-2016 16:32

    Serwis internetowy posiada przeciętną szatę graficzną, ale jest on wizytówką gabinetu psychologicznego. Znajdziemy tam informacje o rodzajach terapii prowadzonej przez psychologów pracujących w prywatnej placówce. Na stronie internetowej znajdują się także dane kontaktowe.

  • anika anika - 04-09-2015 14:20

    Na tak modne w obecnych czasach "wypalenie", stres, problemy osobiste najlepszym rozwiązaniem okazuje się być wizyta w gabinecie psychoterapeutycznym. Przecież kiedyś w końcu trzeba zrobić porządek i w życiu. Psychoterapia to lek na zło XXI wieku, balsam dla duszy recepta na poprawę relacji z ludzmi

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

google 218 msn 0 yahoo 72

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman