Enova

Enova

Enova

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

2.5/5 (ocen: 6)Adres: http://www.enova.net.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Enova to system ERP najwyższej klasy. Dzięki zastosowaniu strategi 1, 3, 2 to znaczy jeden system, trzy linie produktowe oraz dwa rozwiązania - tradycyjne i chmurowe - Enova staje się bardzo elastycznym i skutecznym oprogramowaniem dla firm. Każda firma znajdzie coś dla siebie dzięki trzem wersją oprogramowania. Srebrna to rozwiązanie dla najmniejszych firm, Złota wersja to najlepsze rozwiązanie dla większych firm prowadzących sprawy rachunkowe w księdze handlowej a wersja platynowa to rozwiązanie które sprosta już każdemu wyzwaniu w każdej firmie.

Tagi: Katowice, Gliwice, Chorzów, system ERP, programy dla firm

Kategoria: Oprogramowanie

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Enova". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • NaszeMiasto.pl - sieć miejskich serwisów informacyjnych. Najświeższe informacje lokalne. Dyskusje na Forum. Dokąd pójść z przyjaciółmi: imprezy, rozrywka, jak spędzić czas wolny. Repertuary kin, urzędy, Katalog... (Informacje)
  • Biura w Katowicach Zapraszamy osoby i firmy zainteresowane nieruchomościami komercyjnymi na strony portalu Topbiura.pl, gdzie służymy Państwu zawsze aktualnymi i atrakcyjnymi ogłoszeniami prezentującymi... (Nieruchomości)
  • Biuro rachunkowe Katowice Już dzisiaj skorzystaj z proponowanych przez naszą firmę usług rachunkowych, w konsekwencji będziesz miał 100 procentowe przekonanie, że dokumentacja rachunkowa... (Doradztwo finansowe)
  • Wesele Katowice Wyjątkowe okazje warto uczcić w wyjątkowy sposób. Organizujemy niezapomniane przyjęcia. Gotujemy w miejscu wskazanym przez klienta, sale weselne, sale OSP... (Catering)
  • enova wdrożenia Enova to idealne oprogramowanie do zarządzania firmą. System Enova oferowany jest w trzech odmianach funkcjonalnych. Dzięki temu może rozwijać się... (Biznes i Ekonomia)
google 340 msn 0 yahoo 114

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman