Metody prognozowania

Metody prognozowania

Metody prognozowania

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

1.0/5 (ocen: 2)



Adres: http://www.prognozowanie.info (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Prognozowanie i symulacje jest przedmiotem, z którym spotykają się studenci ekonomii na wielu uczelniach. Obliczenia i zadania nastręczają niejednokrotnie kłopotu ze względu na skomplikowane metody prognostyczne takie jak np. stosowane w metodach trendu pełzającego, modeli VAR lub modeli ARIMA. Prognozowanie i symulacje obejmują zarówno problematykę obliczenia prognoz jak i badanie ich błędów ex-post i ex-ante co pozwala na ocenę modelu jako predykatora. Jeżeli przedmiot prognozowanie i symulacje spędza ci sen z powiek możesz zlecić nam swój problem a my rozprawimy się z nim w szybkim terminie.

Tagi: prognozowanie i symulacje, prognozowanie, metody prognozowania

Kategoria: Nauka i edukacja

Ilość Best: 0

Komentarze (1)

  • internauta93 internauta93 - 29-12-2015 20:29

    Umiejętność prognozowania i przygotowywania symulacji jest bardzo ważna dla studentów ekonomii oraz pokrewnych kierunków. Na stronie internetowej www.prognozowanie.info można znaleźć ciekawe, podstawowe informacje na temat różnych metod prognostycznych, w tym także tych bardziej skomplikowanych.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • Metody prognozowania Oferujemy Państwu pomoc w zakresie problematyki połączonej z przedmiotami ścisłymi na etapie akademickim. Prognozowanie i symulacje jest przedmiotem, z którym... (Korepetycje)
  • Metody Naturalne Serwis poświęcony naturalnym metodom planowania rodziny za pomocą komputerów cyklu. Naturalne metody kontroli płodności zyskują z każdym rokiem na znaczeniu.... (Ciąża i rodzicielstwo)
  • Metodyka pisania pracy doktorskiej Profesjonalizm i ponadprzeciętna wiedza naukowa to cechy opisujące zespół, który na stronie internetowej doktoraty.pl proponuje możliwość pomocy przy opracowywaniu określonej... (Nauka i edukacja)
google 344 msn 0 yahoo 120

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman