Południowy Informator Coolturalny

Południowy Informator Coolturalny

Południowy Informator Coolturalny

Ocena BestKatalog: strona wyróżniająca się

Ocena użytkowników:

2.0/5 (ocen: 3)Adres: http://www.napoludniu.info (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Portal www.napoludniu.info oferuje stale aktualizowaną bazę wydarzeń, imprez, koncertów dzięki, któym możesz spędzić swój wolny czas tak jak lubisz. Jest to portal całkowicie prywatny, uaktualniany na bieżąco tj. w czasie wolnym od pracy . Portal napoludniu.info służy nie tylko jako przewodnik turystyczny i źródło wiadomości, ale przede wszystkim jako platforma wymiany informacji o południowej Polsce, jej niezwykłych miejscach, ciekawych imprezach, turystyce, podróżowaniu, noclegach. Napoludniu.info prezentuje najbardziej aktualny kalendarz imprez oraz wydarzeń dziejących się na południu Polski.

Tagi: informator kulturalny, informator, kulturalne, imprezy na śląsku, koncert w katowicach, wolny czas

Kategoria: Rozrywka

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Południowy Informator Coolturalny". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • Informator szkolny Najdokładniejsza wyszukiwarka uczelni, kierunków studiów. Pierwsza w Polsce wersja mobilna wyszukiwarki uczelni i kierunków studiów! Wejdź na www.InformatorSzkolny.com i znajdź... (Uczelnie wyższe)
  • Informator turystyczny - odleglosci.pl Portal zawiera informacje dla turystów takie jak opisy miast, plany miast, zdjęcia, linki do stron o miastach. Naszym celem jest... (Mapy)
  • Poznan.pl Miejski Informator Multimedialny :: oficjalny serwis informacyjny miasta Poznań. Aktualne wydarzenia, program kin i teatrów, obiekty i usługi w Poznaniu,... (Wielkopolskie)
  • Muzea w Polsce Museo.pl to serwis skupiający użytkowników zainteresowanych syntetyczną informacją o muzeach w Polsce. Budowa serwisu pozwala szybko zorientować się, jakie muzea... (Instytucje kulturalne)
  • Studia Kraków Powszechnie uważa się, że studia to bardzo istotny okres w życiu każdego człowieka. Nie tylko jest to czas edukacji, ale... (Uczelnie wyższe)
google 286 msn 0 yahoo 78

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman