Studio fotografii reklamowej: fotografia produktowa oraz packshoty

Studio fotografii reklamowej: fotografia produktowa oraz packshoty

Studio fotografii reklamowej: fotografia produktowa oraz packshoty

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

4.1/5 (ocen: 43)Adres: http://www.galentc.eu (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Studio Fotografii Reklamowej Galen T&C z Krakowa proponuje usługi fotograficzne z zakresu fotografii reklamowej, fotografii produktowej, zdjęć biznesowych oraz fotografii eventowej. Zajmuje się głównie fotografią produktów, wykonuje packshoty czyli niedrogie zdjęcia produktów na jednolitych tłach oraz zdjęcia aranżacji produktów czyli fotografie przedmiotów w prostej scenografii. Cennik packshotów dostępny na stronie. W ofercie Studia Fotografii Reklamowej znajdują się też zdjęcia biznesowe, a w tym między innymi portret biznesowy i portret korporacyjny szeroko używane do promocji firm. Oprócz tego pracownia zajmuje się także fotografowaniem imprez firmowych. Do fotografii eventów zaliczają się zdjęcia z konferencji, targów, imprez integracyjnych i innych wydrzeń. Serdecznie zapraszany do nawiązania współpracy z naszym studiem w zakresie fotografii reklamowej, produktowej, biznesowej i eventowej.

Tagi: fotografia reklamowa, fotografia produktowa, packshot, packshoty, zdjęcia biznesowe, fotografia eventowa, studio, Kraków, portret biznesowy

Kategoria: Usługi fotograficzne

Ilość Best: 620

Komentarze (3)

  • mawielobob mawielobob - 08-06-2015 11:46

    Serdecznie zapraszam na stronę. Ostatnio mocno zaktualizowaliśmy portfolio. Przybyły zdjęcia mebli oraz jeszcze więcej fotografii na niewidocznych manekinach (tzw. duchów). Jeśli nie mam tam jeszcze Twoich zdjęć, to może powinieneś szybko do nas zadzwonić? ;-)

  • marcink marcink - 07-02-2015 12:11

    Firma zajmuje się specyficzną branżą fotografii, tj. fotografią produktową - przygotowaniem produktów do tego, by profesjonalnie wyglądały na stronach internetowych, ulotkach itp. Oprócz tego w zakresie mają szeroki wachlarz usług fotograficznych przygotowanych ściśle dla biznesu.

  • keraj89 keraj89 - 29-10-2013 10:07

    Strona Studia Fotografii Reklamowej Galen T&C prezentuje się dość profesjonalnie a zdjęcia w portfolio przekonują do skorzystania z ich usług.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

google 692 msn 162 yahoo 226

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman