Szczawnica Uzdrowisko

Szczawnica Uzdrowisko

Szczawnica Uzdrowisko

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

3.0/5 (ocen: 4)Adres: http://www.szczawnica.na-pulpit.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Portal o Szczawnicy - mieście uzdrowiskowym, wypoczynkowym i leczniczym mieszczącym się w województwie małopolskim. Znajdziesz tu wiele informacji na temat Szczawnicy i Pienin. Dokładny opis tras, szlaków turystycznych na Trzy Korony, Wysoką i Sokolicę. Ogromna galeria zdjęć Pienińskiego Parku Narodowego i innych atrakcji turystycznych tego Uzdrowiska jak np. spływ Dunajcem. Tu dowiesz się wiele na temat zamku w Niedzicy, Czorsztynie. Zobaczysz fotki rezerwatu Homole czy Białej Wody. Możesz też podziwiać widoki i te wszystkie miejsca z kamer internetowych, które pokazują Szczawnicę, Niedzicę 3D, Plac Dietla i Krościenko. Serwis zawiera także bazę noclegową, oferującą tanie noclegi w górskim Uzdrowisku jakim jest Szczawnica. Zapraszamy do Szczawnicy o każdej porze roku - latem na spływ Dunajcem i piesze wędrówki na wspaniale przygotowanych szlakach i trasach a zimą na narty.

Tagi: Szczawnica, Pieniny, noclegi, uzdrowisko, Szczawnica Zdrój, Sokolica, spływ Dunajcem, trasy turystyczne, Trzy Korony

Kategoria: Małopolskie

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Szczawnica Uzdrowisko". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

google 254 msn 0 yahoo 206

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman