Sosrodzice.pl - ciążą bez tajemnic

Sosrodzice.pl - ciążą bez tajemnic

Sosrodzice.pl - ciążą bez tajemnic

Ocena BestKatalog: strona wyróżniająca się

Ocena użytkowników:

3.4/5 (ocen: 5)Adres: http://www.sosrodzice.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Nowy portal dla rodziców zaprasza. Przedstawia rodzicielskie hity i kity, rzetelne recenzje produktów, informacje o bieżących wydarzeniach i mapę miejsc przyjaznych rodzicom. Jesteśmy pierwszym portalem dla rodziców promującym racjonalne rodzicielstwo. Propagującym zdrowe podejście do wychowywania dzieci. Bez wpadania w skrajności, uwzględniającym potrzeby dziecka, ale również możliwości i oczekiwania rodzica. Odrzucamy idee poświęcania się dla dziecka. Jako rodzice nie znamy tego słowa. Jeśli rezygnujemy z pracy, to nie dlatego, że musimy, ale dlatego, że chcemy. Jeśli spędzamy cały dzień przy łóżku dziecka, to nie dlatego, że taki jest nasz obowiązek, ale dlatego, że nie potrafimy inaczej. Przyznajemy się do własnych słabości oraz ograniczeń. Nie odgrywamy ról idealnych rodziców. Porzucamy wszystkie role i scenariusze. Obserwujemy dzieci i próbujemy odczytywać ich wszystkie potrzeby. Jesteśmy tylko ludźmi. Staramy się, ale wiemy, że nie zawsze wychodzi.

Tagi: rodzice, dzieci, ciąża, kobieta, kalendarz ciąży, uroda

Kategoria: Ciąża i rodzicielstwo

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Sosrodzice.pl - ciążą bez tajemnic". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • Gry.pl - Gry Online Na stronie Gry.pl znajdziesz gry dla całej rodziny! Do twojej dyspozycji są setki darrmowych gier, niezależnie od tego, czy jesteś... (Gry)
  • Wyspa gier Zbiór gier online podzielonych na kategorie. Wyspagier.pl zgromadził ciekawe gry na jednej stronie.... (Gry)
  • biomedical.pl Naukowo-medyczny portal edukacyjno-informacyjny. Artykuły i aktualności medyczne: zdrowie kobiet i mężczyzn. Choroby, ciąża, dziecko i antykoncepcja. Informacje na temat diety.... (Poradniki medyczne)
  • Styl.fm - Magazyn o modzie i urodzie Największa w internecie galeria fryzur, makijaży i manicure. Codziennie publikujemy najciekawsze informacje o modzie, urodzie, pokazach mody.... (Uroda)
  • Kreskówki i bajki online Animy.pl - bajki i kreskówki online dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Kilkaset kreskówek i bajek do wyboru. Oglądanie online za... (Manga i anime)
google 270 msn 0 yahoo 120

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman