Szkolenia dla firm Poznań

Szkolenia dla firm Poznań

Szkolenia dla firm Poznań

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

1.0/5 (ocen: 1)Adres: http://www.ipp.net.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Firma szkoleniowa Instytut Projektów Personalnych zajmuje się organizowaniem treningów dotyczących zarządzania ryzykiem operacyjnym i nie tylko. Prowadzone są szkolenia dla firm farmaceutycznych, częściowo dofinansowywane z funduszy unijnych. Za ich sprawą można zorientować się jakie są innowacyjne strategie marketingu aptecznego i jak w wydajny sposób prowadzić analizę działań konkurencji. Każdy kto jest zorientowany na pisanie wniosków unijnych może uzyskać tutaj pomoc. Część oferty szkoleniowej to w formie otwartej szkolenia Przywództwo – skuteczne zarządzanie w dobie kryzysu to znakomita propozycja z tej właśnie puli.

Tagi: handlowe, zarządzanie, farmaceutyczne, przywództwo, dla farmaceutów, negocjacje, szkolenia, zespołem

Kategoria: Kursy i szkolenia

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Szkolenia dla firm Poznań". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • Computerworld Tygodnik Menedżerów i Informatyków COMPUTERWORLD jest czasopismem adresowanym do osób podejmujących decyzje dotyczące strategii i inwestycji informatycznych w przedsiębiorstwach, bankach,... (Internet i komputery)
  • Profesjonalne Porady Prawne Skuteczne Porady Prawne przez internet. Masz pytanie lub problem z napisaniem pisma procesowego? Napisz do nas. Odpowiedzi do 24 h... (Porady)
  • Apartamenty | Lofty | Lionshouse.pl LionsHouse.pl znajdź najlepsze apartamenty, wyjątkowe klimatyczne lofty. Zaoferujemy Ci również dworki na sprzedaż. Zarządzanie majątkiem to także jedna ze specjalności... (Sprzedaż nieruchomości)
  • Firma szkoleniowa Ideą drużyny ekspertów lidera treningowo-doradczego jest zmaksymalizowanie efektywności w strukturach przedsiębiorstwa przez kształtowanie kompetencji indywidualnych oraz pogłębianie informacji branżowych. Szkolenia... (Kursy i szkolenia)
  • WCKiK SP ZOZ Wojskowe Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa SP ZOZ. Krew i jej składniki pobrane przez WCKiK są przeznaczone do ratowania ludzkiego życia.... (Zdrowie i uroda)
google 170 msn 0 yahoo 62

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman