Blog graficzny - opakowania świata - najciekawsze projekty opakowań

Blog graficzny - opakowania świata - najciekawsze projekty opakowań

Blog graficzny - opakowania świata - najciekawsze projekty opakowań

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

1.0/5 (ocen: 1)Adres: http://www.opakowaniaswiata.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Blog graficzny opakowaniaswiata.pl to serwis w którym umieszczane są tylko te projekty opakowań, które wyróżniają się spośród innych. Każdy może tutaj zgłosić swój własny projekt do bloga. Jednakże nie każdy trafi na stronę główną. Na stronę główną mogą trafić tylko oryginalne projekty. Zapraszamy też grafików do czerpania inspiracji spośród opakowań innych wielkich grafików.

Tagi: opakowania, design, projekty opakowań, blog graficzny, blog

Kategoria: Blogi

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Blog graficzny - opakowania świata - najciekawsze projekty opakowań". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • o2 Portal Popularny portal internetowy o2. Wiadomości, darmowe konta e-mail, program TV, randki, blogi, hosting plików i komunikator Tlen.pl.... (Portale internetowe)
  • Computerworld Tygodnik Menedżerów i Informatyków COMPUTERWORLD jest czasopismem adresowanym do osób podejmujących decyzje dotyczące strategii i inwestycji informatycznych w przedsiębiorstwach, bankach,... (Internet i komputery)
  • Fotka.pl - zdjęcia, fotografia i rozrywka w sieci Fotka.pl - Zobacz i oceń najnowsze fotki, blogi, grupy użytkowników. Wypowiedz się na forum. Zakładaj własne imprezy, poznaj piękne dziewczyny... (Internet i komputery)
  • Goldenline.pl GoldenLine to pasja, kontakty, wiedza i doświadczenie kilkuset tysięcy osób aktywnych zawodowo. Jesteśmy serwisem społecznościowym, który łączy profesjonalistów o bardzo... (Praca)
  • BLIP - Bardzo Lubię Informować Przyjaciół BLIP.PL jest najpopularniejszym w Polsce serwisem mikroblogowym, który pozwala na publikowanie wiadomości o długości do 160 znaków, wzbogacanych o zdjęcia,... (Blogi)
google 86 msn 0 yahoo 66

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman