Pajacyk - Polska Akcja Humanitarna

Pajacyk - Polska Akcja Humanitarna

Pajacyk - Polska Akcja Humanitarna

Ocena BestKatalog: rewelacyjna strona

Ocena użytkowników:

4.1/5 (ocen: 45)Adres: http://www.pajacyk.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Pajacyk od kilkunastu lat pomaga niedożywionym dzieciom w Polsce. Tymczasem z powodu głodu na świecie co sześć sekund umiera jedno dziecko. Dlatego Pajacyk poszerza obszar swoich działań, by również nieść pomoc głodnym dzieciom w najuboższych regionach świata. Klikając codziennie w brzuszek Pajacyka pomagasz Polskiej Akcji Humanitarnej dożywiać dzieci. Naszą misją jest uczynić świat lepszym przez zmniejszenie cierpienia i promowanie wartości humanitarnych.

Tagi: polska akcja humanitarna, pah, pomoc, wsparcie, woda pitna, refugee, janina ochojska

Kategoria: Akcje charytatywne

Ilość Best: 845

Komentarze (16)

 • unimar unimar - 01-12-2015 10:40

  Pomagajmy i klikajmy! Na stronie www.pajacyk.pl można kliknąć w brzuszek Pajacyka, pomagając głodnym i niedożywionym - najlepiej codziennie. Tutaj każdy grosz się liczy. Można też wpłacić dowolną gotówkę. Klikamy i pomagamy!

 • mawielobob mawielobob - 02-03-2015 17:51

  Dodać jeszcze warto, że obecnie Pajacyk ma bardzo ładną stronę internetową i chociaż karmi głodne dziecięce brzuszki od lat według tej samej idei, to fajnie sobie popatrzeć na nowoczesny design. Pomagajmy i klikajmy!

 • unimar unimar - 17-02-2015 22:20

  Pomagajmy i klikajmy! Strona zmieniła szatę graficzną, ale łatwa nawigacja sprawia, że bez problemu można kliknąć w brzuszek Pajacyka, pomagając głodnym i niedożywionym - najlepiej codziennie. Każdy grosz się liczy. Na stronie www.pajacyk.pl można też wpłacić dowolną gotówkę. Klikamy i pomagamy!

 • mada mada - 11-02-2015 23:11

  Pomagajmy i klikajmy! Każdy z nas może pomóc Pajacykowi dożywiać dzieci poświęcając na to kilka sekund - wystarczy wejść na stronę www.pajacyk.pl i kliknąć w brzuszek Pajacyka. Róbmy to jak najczęściej - najlepiej codziennie! Na stronie Pajacyka można też wpłacić dowolną gotówkę. Pomagamy i klikamy!

 • qbard qbard - 18-01-2015 16:04

  Pajacyk to szczytny cel, dlatego warto klikać codziennie. Wspomóżmy potrzebujących. Popieram akcję i sam się do niej przyłączam.

 • mada mada - 15-01-2015 23:09

  Pomagajmy i klikajmy! Wystarczy wejść na stronę www.pajacyk.pl i kliknąć w brzuszek Pajacyka. Sponsorzy na tej stronie płacą za odsłonę i tutaj każdy klik się liczy. Pomagajmy Polskiej Akcji Humanitarnej dożywiać dzieci! Róbmy to jak najczęściej - najlepiej codziennie! Pomagamy i klikamy!

 • mada mada - 24-11-2014 21:31

  Pomagajmy i klikajmy! Wystarczy wejść na stronę www.pajacyk.pl i kliknąć w brzuszek Pajacyka. Sponsorzy na tej stronie płacą za odsłonę i tutaj każdy klik się liczy. Pomagajmy Polskiej Akcji Humanitarnej dożywiać dzieci! Róbmy to jak najczęściej - najlepiej codziennie! Pomagamy i klikamy!

 • mada mada - 28-10-2014 20:18

  Pomagajmy i klikajmy! Każdego dnia możesz wspomóc (bez większego wysiłku) działalność Polskiej Akcji Humanitarnej - wejdź na stronę www.pajacyk.pl i kliknij w brzuszek Pajacyka. Klikaj codziennie - każdy musi jeść codziennie. Pomagaj i klikaj!

 • unimar unimar - 14-10-2014 12:52

  Pomagajmy i klikajmy! Każdy z nas może pomóc Pajacykowi dożywiać dzieci poświęcając na to kilka sekund (bez sięgania po portfel) - wystarczy wejść na stronę www.pajacyk.pl i kliknąć w brzuszek Pajacyka. Róbmy to jak najczęściej - najlepiej codziennie! Pomagamy i klikamy!

 • mada mada - 06-10-2014 23:29

  Pomagajmy Pajacykowi dożywiać dzieci! Wystarczy kliknąć w brzuszek Pajacyka na stronie www.pajacyk.pl i dołączyć się do zbiórki organizowanej przez Polską Akcję Humanitarną. Można to robić codziennie. Pomagajmy i klikajmy! Pomagamy i klikamy!

 • mada mada - 30-09-2014 20:57

  Internauci mogą wesprzeć działania Polskiej Akcji Humanitarnej w bardzo prosty sposób. Wystarczy wejść na stronę www.pajacyk.pl i kliknąć w brzuszek Pajacyka - każdy sponsor na tej stronie płaci za odsłonę. Pomagajmy PAH dożywiać dzieci! Pomagajmy i klikajmy - najlepiej codziennie!

 • keraj89 keraj89 - 08-10-2013 12:35

  Pajacyk jest super a ja polecam stronę www.poomoc.pl która łączy wszystkie tego typu akcję :)

 • unimar unimar - 21-06-2013 16:18

  Pani Janina Ochojska robi tak wiele dobrego i jest ze wszech miar godna podziwu - chylę czoła! Jednocześnie jest mi wstyd, że w XXI wieku jest na świecie tyle głodu i biedy...

 • mawielobob mawielobob - 15-04-2013 09:08

  Staram się regularnie klikać pajacyka. Nas to nic nie kosztuje, a jeśli może pomóc, to raczej warto.

 • tomtheman tomtheman - 06-06-2012 11:30

  Też jestem zdania, że warto. Każda pomoc głodującym dzieciom jest ważna.

 • ~monika ~monika - 31-05-2012 08:36

  Naprawdę warto kliknąć na pajacyka. Oby więcej takich akcji.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

 • Wirtualna Polska Pierwszy horyzontalny portal internetowy w Polsce. Skuteczne medium reklamowe. Bogactwo serwisów informacyjnych i finansowych. Centrum wyszukiwania, komunikacji i rozrywki: wiadomości,... (Portale internetowe)
 • Skoki Narciarskie Polska - Skijumping.pl Wszystko o tematyce skoki narciarskie. Bardzo dużo filmów ze skokami do pobrania, wszystkie wyniki z dziedziny skoki narciarskie, gry, obszerna... (Narciarstwo)
 • Telewizja Polska S.A. Na tvp.pl obejrzysz wiele programów Telewizji Polskiej, znajdziesz informacje, program tv, dowiesz się więcej o audycjach i gwiazdach telewizji publicznej.... (Telewizja)
 • Polska Polska - najpiękniejsze miejsca. Wycieczki nad morze, w góry, nad jeziora. Polskie zabytki. Polskie UNESCO. Przyroda.... (Regionalne)
 • Stowarzyszenie Renault Laguna Klub Polska Informacje o klubie Renault Laguna Klub Polska, o klubowiczach, gadżety, opisy, instrukcje i wiele innych rzeczy związanych z samochodem Renault... (Kluby motoryzacyjne)
google 1139 msn 156 yahoo 270

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman