Escola video e-learning

Escola video e-learning

Escola video e-learning

Ocena BestKatalog: strona wyróżniająca się

Ocena użytkowników:

3.0/5 (ocen: 1)Adres: http://www.escola.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Escola to Platforma e-learningowa będąca kompleksowym systemem klasy LCMS, oferującym indywidualne rozwiązania edukacyjne. Platforma LMS pozwala na sprawne i efektywne projektowanie, modyfikowanie i zarządzanie dowolną ilością szkoleń e-learningowych oraz tworzenie, udostępnianie, przechowywanie i wielokrotne wykorzystywanie zasobów edukacyjnych. Oferta Escoli skierowana jest do Klientów korporacyjnych oraz organizacji oświatowych.

Tagi: video e-learning, kursy e-learning, platforma e-learning, platforma LMS, zarządzanie szkoleniami, zarządzanie talentami, szkolenia KNF, ecommerce

Kategoria: Kursy i szkolenia

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Escola video e-learning". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • Videodomofon Wideodomofony Leelen to przede wszystkim wysoka jakość sprzętu. Elektronikę wykonujemy w technologii SMT. Wprowadzamy ulepszenia i innowacje, dbamy o pozytywny... (Elektronika)
  • Szkolenia video Strona ISSEM pozwala na kształtowanie i podnoszenie swoich umiejętności informatycznych. Dzięki rozbudowanym kursom video możemy nauczyć się wielu języków programowania... (Szkolnictwo)
  • E-learning czyli szkolenia przez internet Szkolenia e-learningowe polegają na zdalnym przeprowadzeniu szkoleń. Stosuje się je wtedy, gdy nie jest konieczne szkolenie stacjonarne. Zapraszamy na nasz... (Serwisy branżowe)
  • Aurora Creation - Sklepy internetowe na Magento Firma Aurora Creation specjalizuje się w wykonywaniu usług związanych z marketingiem w sieci, sklepami internetowymi oraz wieloma innymi tego typu... (Sklepy internetowe)
  • Mariusz Grabowski Internetowy poradnik e-marketingowca. Z lektury wpisów na tym portalu dowiesz się cennych informacji na temat hakowania wzrostu, marketingu internetowego, e-commerce,... (Blogi)
google 84 msn 0 yahoo 60

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman