Rejestracja pojazdów Poznań

Rejestracja pojazdów Poznań

Rejestracja pojazdów Poznań

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

1.0/5 (ocen: 2)Adres: http://www.carplac.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Jeśli nie dysponujesz czasem, by odwiedzić Starostwo Powiatowe, jak i mieszczący się w nim Wydział Komunikacji, a potrzebujesz dokonać rejestracji samochodu, nie musisz się już martwić! Obejrzyj następującą witrynę on line i korzystaj z propozycji ofertowej, jaką firma Car Plac tam udostępnia. Firma Car Plac funkcjonuje również jako Auto Skup. Możesz tam zatem nie wyłącznie otrzymać pomoc przy rejestracji nowozakupionego samochodu, lecz również sprzedać używane, nawet gdy jest ono w wyjątkowo złym stanie (skup złomu to też świadczenie Car Plac).

Tagi: Poznań, pojazdów, starostwo powiatowe, cennik, wydział komunikacji, złomu, auto, samochodu, skup, rejestracja

Kategoria: Motoryzacja

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Rejestracja pojazdów Poznań". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • otoMoto - ogłoszenia motoryzacyjne Serwis ogłoszeń motoryzacyjnych. Kup i sprzedaj samochód lub motocykl w najlepszym serwisie internetowych ogłoszeń motoryzacyjnych.... (Giełdy samochodowe)
  • Forum Samochodowe Forum Motoryzacyjne dla fanów czterech kółek. Znajdziesz na nim odpowiedzi na nurtujące Cię pytania związane z samochodami. Ciekawostki, nowości, porady,... (Motoryzacja)
  • etransport.pl Źródło wiedzy branży TSL i sposób na spędzenie czasu w miłym towarzystwie. Informacje prasowe, bieżące zakazy ruchu na drogach Europy,... (Transport i logistyka)
  • Farmer - Portal nowoczesnego rolnika Najnowsze informacje i fachowe artykuły. Baza wiedzy o rolnictwie: aktualności, poradnictwo agrotechniczne, biznesowe i prawne, analizy ekspertów, notowania cen, przegląd... (Rolnictwo i hodowla)
  • Autogiełda Ogłoszenia w Internecie. Ogłoszenia motoryzacyjne i nie tylko. Motoryzacja, samochody, auta, nieruchomości, domy, mieszkania, turystyka, oferty pracy. Oferty autokomisów z... (Giełdy samochodowe)
google 68 msn 0 yahoo 48

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman