Onkolog Warszawa

Onkolog Warszawa

Onkolog Warszawa

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

1.0/5 (ocen: 2)Adres: http://www.onkologia.waw.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Prywatną praktykę lekarską prowadzę od drugiej połowy lat osiemdziesiątych, łącząc ją z pracą w szpitalach akademickich i Warszawskim Instytucie Onkologii. Po latach pracy w różnych firmach prywatnych (w tym 15 lat w Centrum Medycznym LIM), stworzyłem z żoną własny punkt medyczny. Jest on połączeniem mojego gabinetu lekarskiego specjalizującego się w onkologii, proktologii, urologii i chirurgii z jej wieloprofilowym gabinetem stomatologicznym. Współpracujących z nami lekarzy znamy od lat – to doskonali specjaliści i sympatyczni ludzie. Nasze i Ich wieloletnie doświadczenie zawodowe nabywane w przodujących ośrodkach medycznych jest do Państwa dyspozycji, podobnie jak stopniowo rozszerzana i wzbogacana „Baza wiedzy dla pacjentów”.

Tagi: onkolog, Warszawa, onkologia

Kategoria: Gabinety lekarskie

Ilość Best: 0

Komentarze (1)

  • internauta93 internauta93 - 01-01-2016 16:41

    Strona internetowa pełni rolę wizytówki online prywatnej praktyki lekarskiej, która prowadzi działalność już od II połowy lat osiemdziesiątych. Na stronie internetowej znajdziemy podstawowe informacje o prowadzonej działalności, a także dane kontaktowe i informacje o wykonywanych usługach.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

google 124 msn 0 yahoo 52

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman