Stowarzyszenie Renault Laguna Klub Polska

Stowarzyszenie Renault Laguna Klub Polska

Stowarzyszenie Renault Laguna Klub Polska

Ocena BestKatalog: strona wyróżniająca się

Ocena użytkowników:

1.0/5 (ocen: 2)Adres: http://www.renaultlaguna.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Informacje o klubie Renault Laguna Klub Polska, o klubowiczach, gadżety, opisy, instrukcje i wiele innych rzeczy związanych z samochodem Renault Laguna. Na forum klubowym mnóstwo informacji na temat usterek oraz ich naprawy, informacje o spotach i zlotach klubowych, obszerną galerię aut klubowiczów, a także wiele innych bardzo interesujących i przydatnych informacji.

Tagi: renault, laguna, klub, forum

Kategoria: Kluby motoryzacyjne

Ilość Best: 0

Komentarze (1)

  • marcink marcink - 05-03-2015 13:47

    Strona internetowa klubu Renault Laguna Klub Polska, zrzeszającego użytkowników tego właśnie pojazdu. Główna strona ma charakter informacyjny na temat modelu, natomiast całość życia toczy się wokół forum internetowego, na którym użytkownicy wymieniają uwagi na temat Renault Laguna.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • Pajacyk - Polska Akcja Humanitarna Pajacyk od kilkunastu lat pomaga niedożywionym dzieciom w Polsce. Tymczasem z powodu głodu na świecie co sześć sekund umiera jedno... (Akcje charytatywne)
  • Wirtualna Polska Pierwszy horyzontalny portal internetowy w Polsce. Skuteczne medium reklamowe. Bogactwo serwisów informacyjnych i finansowych. Centrum wyszukiwania, komunikacji i rozrywki: wiadomości,... (Portale internetowe)
  • Filmweb - filmy takie jak Ty! Filmweb.pl - Filmy takie jak Ty to największy i najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy. Największa baza filmów, seriali i aktorów,... (Kino i film)
  • Plemiona Plemiona to przeglądarkowa gra online, z akcją osadzoną w średniowieczu. Gracz posiada małą wioskę, którą ma doprowadzić do władzy i... (Gry)
  • Biblionetka BiblioNETka została pomyślana jako serwis dla osób lubiących czytać i poszukujących informacji o książkach. Zawiera katalog, recenzje książek napisane przez... (Literatura)
google 409 msn 0 yahoo 166

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman