CV

CV

CV

Ocena BestKatalog: strona wyróżniająca się

Ocena użytkowników:

1.0/5 (ocen: 3)Adres: http://www.mycv.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Mówi się, że stworzenie perfekcyjnego pod względem jakościowym i merytorycznym CV, jest połową sukcesu w uzyskaniu dobrej pracy. Wielu z nas jednak bagatelizuje tę sprawę co jest niedopuszczalne, gdyż to właśnie zachęcający list motywacyjny może w dużym stopniu wpłynąć na pozytywną decyzję pracodawcy. Istotą stworzenia witryny mycv.pl było pokazanie jak napisać CV oraz na co powinno się zwracać szczególną uwagę przy jego pisaniu. Witryna co więcej umożliwia opublikowanie utworzonego podania o pracę pod unikalnym adresem www, dzięki czemu uzyskuje się natychmiastowy dostęp do niego. Zajrzyj na mycv.pl, a zupełnie bezpłatnie dowiesz się czym powinien się odznaczać porządny list motywacyjny - wzór dostępny na stronie, co w nim trzeba zawrzeć, a czego z kolei unikać. Co więcej są tutaj także wzory CV. Daj się odnaleźć pracodawcom i zmień swoje życie.

Tagi: curriculum vitae, wzory cv, list motywacyjny, praca, oferty pracy, cv porady, zatrudnienie, kreator cv, redagowanie cv

Kategoria: Praca

Ilość Best: 0

Komentarze (1)

  • anika anika - 05-09-2015 17:09

    Przygotowanie dobrego podania czy też CV nie należy do najłatwiejszych zadań, a przecież te właśnie dokumenty są niejako naszą wizytówką, bo w końcu "jak cię widzą, tak cię piszą", dlatego zamiast samemu się z tym męczyć warto zasięgnąć porady fachowców i pod ich okiem przygotować list motywacyjny.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • 4programmers.net Programowanie w językach Java, C#, PHP, Delphi. Oferujemy kilkutysięczną bazę artykułów, porad oraz 0.5 mln. postów na forum. Nauka programowania... (Internet i komputery)
  • Goldenline.pl GoldenLine to pasja, kontakty, wiedza i doświadczenie kilkuset tysięcy osób aktywnych zawodowo. Jesteśmy serwisem społecznościowym, który łączy profesjonalistów o bardzo... (Praca)
  • Gazeta.pl Portal internetowy prowadzony przez Agora S.A. Serwisy lokalne w 26 miastach. Serwisy tematyczne: sport, rozrywka, zdrowie, kobieta, technologie, praca, pieniądze,... (Portale internetowe)
  • Sciaga.pl - edukacyjna baza wiedzy Serwis zawiera największą bazę wypracowań i pomocy szkolnych w Polsce - prawie 100 tysięcy materiałów dla gimnazjum, szkoły średniej oraz... (Pomoce naukowe)
  • Portal studencki Ogólnopolski portal studencki dlaStudenta.pl. Rozrywka, kultura, muzyka, studia, praca, stancje - wszystko czego potrzebuje student.... (Życie studenckie)
google 214 msn 0 yahoo 94

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman