Konie zimnokrwiste

Konie zimnokrwiste

Konie zimnokrwiste

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

4.0/5 (ocen: 1)Adres: http://www.horse24.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Portal horse24.pl to strona poświęcona pasjonującej tematyce, jaką są konie i jazda konna. Osoby jeżdżące konno znajdą tu zdjęcia oraz filmy o koniach, a również wiele artykułów tematycznych. Horse24.pl to dużo cennych informacji dla początkujących koniarzy. Artykuły rozwieją wątpliwości co do pierwszych jeździeckich wyborów - strój, szkółka jeździecka, czy nawet decyzja o zakupie własnego konia. Czytelnicy portalu dowiedzą się z nich, czym powinny się charakteryzować prawidłowe hodowle koni oraz jak dbać konie sportowe, ale także nauczą się odróżniać poszczególne rasy koni - konie zimnokrwiste i gorącokrwiste, a także kuce i wiele innych mniej lub bardziej znanych ras koni występujących w Polsce. Ale to nie wszystko! Na wszelkie pytania użytkowników serwisu odpowiadają eksperci.

Tagi: koń, konie, jeździectwo, konie kuce, konie jazda konna, kucyki konie, konie hodowlane, konie polskie, stajnia, stadnina, sklep jeździecki

Kategoria: Zwierzęta

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Konie zimnokrwiste". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • Hurtownia outlet Hurtownia odzieży duńskiej to bogaty asortyment luksusowej odzieży damskiej. Sprzedawane są egzemplarze dotyczące konkretnego sezonu i końcówki kolekcji. W przypadku... (Odzież i obuwie)
  • Ryby głosu nie mają Blog poświęcony jest wędkarstwu takiemu jak: wędkarstwo spławikowe dla początkujących, wędkarstwo gruntowe również dla początkujących, wprowadzenie do łowienia na grunt.... (Wędkarstwo)
  • Posadzki przemysłowe Serwis o posadzkach żywicznych. Gromadzimy i udostepniamy dane pozwalające na szybki bezpośredni kontakt z firmami z branży. Dotyczy to zarówno... (Podłogi)
  • Poznań nauka jazdy konnej Stajnia Podkowa Gruszczyn oferuje naukę jazdy konnej osobom z Poznania, Swarzędza i okolic. Na miejscu znajduje się także Gospodarstwo Agroturystyczne... (Kluby sportowe)
  • Koniec świata kataklizmy katastrofy zagrożenia Chcesz wiedzieć kiedy nadejdzie koniec świata? Śledzimy bezpieczeństwo naszej ziemi !!! Śledzimy to co dzieje się na ziemi i zagraża... (Portale internetowe)
google 94 msn 0 yahoo 56

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman