Urodziny dla dzieci Radomsko

Urodziny dla dzieci Radomsko

Urodziny dla dzieci Radomsko

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

1.3/5 (ocen: 4)Adres: http://www.bystrzak.org (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Jesteśmy grupą wykwalifikowanych, doświadczonych nauczycieli, pedagogów, którzy z pasją i zaangażowaniem budzą w dzieciach ciekawość otaczającym światem, jednocześnie rozwijając w nich twórcze myślenie i działanie. Dzieci na naszych zajęciach uczą się wykorzystywać potęgę swoich umysłów. Im wcześniej człowiek posiądzie tę wiedzę, tym piękniejsze będzie jego życie. Stworzenie "Ośrodka Twórczego Rozwoju Dzieci i Młodzieży" wynikało z naszej fascynacji twórczością i popartego pracą pedagogiczną przekonania, że twórcze myślenie można skutecznie rozwijać. Dostarczamy bogatą ofertę działań, które mają wpływ na wszechstronny rozwój dzieci w aspekcie indywidualnym i grupowym. Działań, które mają wpływ na umysł, ciało i duszę uczestnika. Takie zintegrowane działanie pozwala dotrzeć do uświadomionych i nieuświadomionych talentów, umiejętności i potencjałów, które każde dziecko posiada. Pozwala także poznać własne możliwości, a co za tym idzie - odkryć w sobie poczucie własnej wartości.

Tagi: urodziny dla dzieci, Radomsko, zajęcia dla dzieci

Kategoria: Hobby

Ilość Best: 0

Komentarze (1)

  • marcink marcink - 11-02-2015 11:16

    Nie bardzo rozumiem opis strony urodziny dla dzieci, ale sam portal to wizytówka firmy zajmującej się rozwojem intelektualnym dzieci, starając się dotrzeć do ich ukrytych talentów i je wyeksponować.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

google 278 msn 0 yahoo 104

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman