Szkoła kitesurfingu

Szkoła kitesurfingu

Szkoła kitesurfingu

Ocena BestKatalog: strona wyróżniająca się

Ocena użytkowników:

2.8/5 (ocen: 4)Adres: http://www.kurskite.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Kursy kupione na KursKite.pl realizujemy na Półwyspie Helskim. Jesteśmy jedną z największych szkół specjalizujących się w kursach kitesurfingowych - początki szkółki sięgają 2001 roku. Nasza szkółka kitesurfingowa oferuje szkolenia kitesurfingowe na każdym poziomie zaawansowania - począwszy od zupełnego laika (kurs kitesurfingu IKO I) po zaawansowanych kiterów pragnących nauczyć się skomplikowanych ewolucji. Instruktorzy pracujący w naszej szkole kitesurfingu to osoby bardzo doświadczone i posiadające odpowiednie licencje. Certyfikaty kitesurfingowe. Nasze kursy kitesurfingowe przeprowadzamy zgodnie z międzynarodowymi standardami IKO (International Kiteboarding Organization) na najnowszym, bezpiecznym sprzęcie. Każdy kursant ma możliwość uzyskania międzynarodowego certyfikatu IKO określającego zdobyte umiejętności kitesurfingowe. Sprzęt na kurs kitesurfingowy. Kursy kitesurfingowe są prowadzone w 2 - 3 osobowych grupach oraz indywidualnie.

Tagi: kurs kitesurfingu, kursy kitesurfingowe, szkółka kitesurfingu, szkoła kitesurfingu

Kategoria: Kursy sportowe

Ilość Best: 0

Komentarze (1)

  • mawielobob mawielobob - 09-07-2013 10:16

    Bardzo ciekawa (i wygodna w nawigacji) strona dla osób, które chcą zająć się kitesurfingiem. Umożliwia nie tylko zakup kursu kitesurfingowego, ale też zawiera sporo ciekawych informacji dla początkującego kitesurfera.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • Szkoła internetowa Platforma e learningowa Cyfrowa Szkoła to bogata gama szkoleń. Wiedza przekazywana jest w formie artykułów i nie tylko. E szkolenia... (Nauka i edukacja)
  • Szkoła walki Shidokan Karate Jelenia Góra z troskliwością przygotowuje własnych szkoleniowców do prowadzenia specjalistycznych zajęć z pociechami. Instruktaż dla najmłodszych to w... (Kluby sportowe)
  • Twoja Elka - Szkoła Jazdy Oczywiste jest, że w dzisiejszych czasach posiadanie prawo jazdy jest czymś wymaganym. Dlatego też należy je jak najprędzej zdobyć. Aczkolwiek... (Kursy prawa jazdy)
  • bezpłatna szkoła rodzenia Jesteśmy pierwszą darmową szkołą rodzenia, która kompleksowo podchodzi do zagadnienia ciąży oraz dba o dobrostan mamy i maleństwa. Wybierając Naszą... (Szkoły)
  • Szkoła rodzenia Poznań Okres ciąży bezsprzecznie należy do najbardziej szczęśliwych okresów w życiu kobiety oczekującej na narodziny potomka. Jednakże z ciążą często związane... (Ciąża i rodzicielstwo)
google 72 msn 0 yahoo 98

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman