Owczarek niemiecki hodowla

Owczarek niemiecki hodowla

Owczarek niemiecki hodowla

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

1.0/5 (ocen: 2)Adres: http://www.owczarekniemiecki.eu (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Hodowla owczarków niemieckich długowłosych. Owczarek Niemiecki Długowłosy jest najwierniejszym towarzyszem jakiego człowiek może sobie wymarzyć. Jest lojalny, wierny, zawsze gotowy nieść pomoc swojemu panu. Jest bardzo dobrym obrońcą i stróżem. Za każdą chwilę poświęconą mu, on odwdzięczy się po stokroć swoją miłością, wiernością i oddaniem. Jest jedynym przyjacielem człowieka, który nigdy go nie oszuka, nie zostawi i nie zdradzi. Obdarza nas bezgraniczną miłością, postarajmy się go nie zawieść. Owczarek niemiecki długowłosy, jak sama nazwa wskazuje, jest rasą pochodzącą z Niemiec. Jest psem użytkowym, o bardzo wyważonym usposobieniu, silnych nerwach, wielkiej pewności siebie oraz co bardzo ważne dużej podatności na szkolenie. Musi być odważny, zrównoważony i czujny. Jest bardzo dobrym stróżem i obrońcą swojego przewodnika i pana.

Tagi: owczarek niemiecki, hodowla, owczarki niemieckie, owczarek niemiecki długowłosy, szczenięta

Kategoria: Zwierzęta

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Owczarek niemiecki hodowla". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • Farmer - Portal nowoczesnego rolnika Najnowsze informacje i fachowe artykuły. Baza wiedzy o rolnictwie: aktualności, poradnictwo agrotechniczne, biznesowe i prawne, analizy ekspertów, notowania cen, przegląd... (Rolnictwo i hodowla)
  • Szczenięta.pl Serwis społecznościowo ogłoszeniowy dla tych, co cenią i kochają psy i dla tych, co poszukują najwierniejszego Przyjaciela! Rasowe szczenięta i... (Zwierzęta)
  • Język niemiecki Szczecin Zapraszamy firmy, studentów oraz dzieci do naszej szkoły języków obcych. Skutecznie uczymy języka angielskiego oraz niemieckiego. Przygotowujemy również do egzaminów... (Kursy językowe)
  • Tłumacz język niemiecki Biuro Super Tłumacz przygotowuje różnorodnego rodzaju tłumaczenia na niemiecki. Można oddawać do translacji dokumenty posiadające olbrzymią ilość stron. Nie zawsze... (Tłumaczenia)
  • Hodowla zwierząt karmowych Locusta Agama brodata, gekon, kameleon, czy też pająki aby prawidłowo się rozwijać potrzebują właściwej karmówki. Hodowla zwierząt karmowych Locusta sprzedając świerszcze,... (Zwierzęta)
google 120 msn 0 yahoo 94

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman