Objawy raka

Objawy raka

Objawy raka

Ocena BestKatalog: strona wyróżniająca się

Ocena użytkowników:

2.2/5 (ocen: 5)Adres: http://www.zdronet.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Jesteśmy na obecną chwilę jednym z najchętniej odwiedzanych portali o tematyce medycznej w polskim Internecie. Znajdziesz u nas całkiem dużo artykułów, przydatnych publikacji naukowych czy słowników. Można tak naprawdę powiedzieć, że jeśli chciałbyś powiększyć swoją wiedzę o przykładowo chorobach serca, to natrafisz u nas na praktycznie wszystko co interesujące. Robimy co w naszej mocy, aby w serwisie były szczegółowo opisane wszystkie specjalizacje medyczne, więc zapoznanie się ze wszystkimi tekstami nie jest realne. Jest ich zbyt wiele! Oprócz specjalistycznej wiedzy umieszczamy na stronie bardziej luźne teksty, o przykładowo higienie życia. Jeszcze warto nadmienić, że jeśli czytelnik chciałby sprawdzić własne zdrowie, jak najbardziej może to zrobić za pośrednictwem najzupełniej darmowego narzędzia - Wirtualny diagnosta. Wejdź w takim razie do nas!

Tagi: medycyna, zdrowie, aktywność fizyczna, zdrowa kuchnia, dziecko i ciąża, psychologia

Kategoria: Choroby

Ilość Best: 0

Komentarze (2)

  • internauta93 internauta93 - 01-01-2016 15:06

    Zdronet.pl jest najchętniej odwiedzanym portalem o tematyce medycznej. Na stronie internetowej znajdziemy artykuły poświęcone poszczególnym chorobom. Strona internetowa posiada bardzo przejrzystą, nowoczesną szatę graficzną oraz łatwą nawigację. Treści są publikowane w przystępny sposób.

  • mawielobob mawielobob - 05-09-2013 16:48

    Duża dawka wiedzy na tematy związane ze zdrowiem, usystematyzowana i łatwa do wyszukania w kilku kategoriach. Wirtualny diagnosta pozostawia nieco do życzenia, raczej ma charakter zabawy. Polecam za to artykuły, gdzie znalazłam wiele ciekawych tematów.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

google 158 msn 2 yahoo 126

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman