Astronomia.pl - Polski Portal Astronomiczny

Astronomia.pl - Polski Portal Astronomiczny

Astronomia.pl - Polski Portal Astronomiczny

Ocena BestKatalog: bardzo dobra strona

Ocena użytkowników:

2.0/5 (ocen: 4)Adres: http://www.astronomia.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Astronomia.pl jest edukacyjnym portalem skierowanym do uczniów, studentów i miłośników astronomii. Przedstawiamy gwiazdy, planety, galaktyki, czarne dziury i wiele innych tajemnic Wszechświata. Misją Grupy Astronomia jest jak najszersze popularyzowanie astronomii oraz innych nauk ścisłych. Nasze serwisy kierujemy przede wszystkim do młodzieży szkolnej, studentów oraz miłośników astronomii. Staramy się jednak w naszych działaniach trafić do całego społeczeństwa, ukazując, że nauka może być czymś przyjemnym i pożytecznym. Współpracujemy ze wszystkimi, którzy chcą zajmować się astronomią i dbają o rzetelność swojej wiedzy.

Tagi: astronomia, astrofizyka, fizyka, planety, gwiazdy, kosmos, wszechświat, portal, astronomiczny

Kategoria: Nauka i edukacja

Ilość Best: 0

Komentarze (1)

  • internauta93 internauta93 - 29-12-2015 20:07

    Astronomia.pl należy do grona edukacyjnych portali, przy czym adresatami treści są nie tylko dzieci i młodzież uczące się, ale także amatorzy astronomii, którzy chcą poszerzać swoją wiedzę. Portal prezentuje treści wykraczające poza zakres programowy na różnych szczeblach edukacji.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

google 389 msn 0 yahoo 122

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman