Wykładziny dywanowe

Wykładziny dywanowe

Wykładziny dywanowe

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

1.0/5 (ocen: 3)Adres: http://www.koniczynka.com.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Nasza firma biorąc pod uwagę potrzeby dzisiejszego rynku zbytu otworzyła swój sklep internetowy pozwalający dotrzeć do szerszego grona odbiorców, ułatwić im zapoznanie się z oferowanymi przez nas produktami. Sprzedaż odbywa się nie tylko za pomocą sklepu internetowego ale także za pośrednictwem portalu Allegro, który w dalszym ciągu cieszy się nieustającą popularnością. Jednakże rozwój nastąpił nie tylko w kierunku zakupów internetowych. W ubiegłym roku otworzyliśmy także swoją druga placówkę, we Włocławku. Nadal oferujemy naszym klientom bogaty wybór jeżeli chodzi o: wykładziny, dywaniki, chodniki, dywany, wykładziny pcv. Klientom, którzy poszukują kompleksowych rozwiązań umożliwiamy skorzystanie z usług naszych wykwalifikowanych brygad monterskich. Wszelkie towary dostępne w naszej ofercie posiadają niezbędne certyfikaty i atesty jak też spełniają wszelkie rygorystyczne normy a ponadto ich producentami są bardzo dobrze znani producenci jak Uzin, Mapei, Tarkett.

Tagi: dywany, wykładziny, wykładziny dywanowe, chodniki

Kategoria: Firmy wg branż

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Wykładziny dywanowe". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • Dywany shaggy Dywany dla dziecka rekomenduje sklep online. W naszej propozycji jest dywan shaggy i ciekawy dywan wełniany. Na asortyment sklepu składają... (Artykuły dla domu)
  • Dywany wełniane Firma Dywanoland już od wielu lat działa na lokalnym rynku dywanów i wykładzin, zapoznając ich wszelakie sekrety. Poprzez pracę z... (Artykuły dla domu)
  • Wykładziny dywanowe Swoje usługi oferuje uznana w sektorze wykładzin spółka Wapol. Posiadamy długoletnie doświadczenie w sprzedaży, instalowaniu i czyszczeniu wykładzin. Firma ciągle... (Firmy wg branż)
  • Dywany online Zwolennicy ciekawych pomysłów dekoracyjnych będą usatysfakcjonowani katalogiem, który posiada sklep z dywanami MojDywan.pl. Do kupienia są dywany i chodniki w... (Artykuły dla domu)
  • Wykładziny hotelowe i biurowe Konstruując naszą ofertę kierowaliśmy się w głównej mierze walorami estetycznymi i użytkowymi wykładzin hotelowych i biurowych. Z tego też powodu... (Podłogi)
google 94 msn 0 yahoo 124

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman