Born in the PRL - wspomnienia z czasów PRL

Born in the PRL - wspomnienia z czasów PRL

Born in the PRL - wspomnienia z czasów PRL

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

1.6/5 (ocen: 8)Adres: http://www.inprl.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Born in the PRL - filmy, zdjęcia, wspomnienia z czasów PRL. Zamieść, oceń i powspominaj. inPRL.pl to nowy serwis społecznościowy, który jako pierwszy w Polsce pokazuje filmy, zdjęcia, wspomnienia nawiązujące do lub pochodzące z epoki PRL. inPRL.pl istnieje od stycznia 2011 roku i dedykowany jest przede wszystkim osobom urodzonym przed 1989 rokiem. W serwisie użytkownicy mogą zamieszczać swoje zdjęcia, filmy, wspomnienia oraz oceniać i komentować zdjęcia, filmy, wspomnienia zamieszczone przez innych użytkowników. Pomysł serwisu inPRL.pl powstał wraz ze stworzeniem fan page Born in the PRL, który spotkał się z ogromnym zainteresowaniem ze strony użytkowników Facebook.com.

Tagi: PRL, życie w PRL, filmy, zdjęcia, epoka PRL, 1989, inPRL, Polska Rzeczpospolita Ludowa, 1952, kartki na cukier, stan wojenny, propaganda sukcesu

Kategoria: Rozrywka

Ilość Best: 0

Komentarze (2)

  • anika anika - 27-08-2015 21:59

    Lekcja historii dla wszystkich tych, którzy nie mieli okazji przeżyć tamtych czasów, a wspomnienia i to całkiem miłe, dla osób, które z epoką PRL mają wiele wspólnego, ponieważ w niej dorastały.

  • keraj89 keraj89 - 07-10-2013 14:33

    „Proszę Państwa, czwartego czerwca osiemdziesiątego dziewiątego roku skończył się w Polsce komunizm.” ... miałem dziewięć dni kiedy odbyła się premiera filmu 300 mil do nieba...

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

google 474 msn 2 yahoo 158

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman