Historia, Portal historyczny, Rekonstrukcje historyczne bitew

Historia, Portal historyczny, Rekonstrukcje historyczne bitew

Historia, Portal historyczny, Rekonstrukcje historyczne bitew

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

1.0/5 (ocen: 3)Adres: http://www.dobroni.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Portal „Dobroni.pl” jest miejscem gdzie spotykają się wszyscy miłośnicy historii ożywionej, pragnący swoim działaniem ocalić od zapomnienia artefakty przeszłości. To miejsce wymiany poglądów i informacji, poszukiwań i rozważań, odkrywania i eksploracji historii. Społecznościowy Portal Historii Ożywionej to serwis dla wszystkich fascynatów, którzy poszukują aktualnych i sprawdzonych informacji na temat rekonstrukcji, historii, dawnego sprzętu wojskowego i bieżącej działalności swoich grup i stowarzyszeń. Ze strony dowiedzą się Państwo o najważniejszych wydarzeniach i imprezach rekonstrukcyjnych, znajdą również odpowiedzi na wiele pytań. Jak wstąpić do grupy rekonstrukcji historycznej, gdzie kupić umundurowanie i wyposażenie, jakie nowości pojawiają się na rynku książek i czasopism historycznych – to tylko niektóre z zagadnień poruszanych w serwisie.

Tagi: rekonstrukcje, portal historyczny, broń

Kategoria: Historia

Ilość Best: 0

Komentarze (1)

  • mawielobob mawielobob - 04-02-2014 13:27

    Rekonstrukcja historii to wspaniałe i fascynujące hobby. Dzięki stronom takim, jak dobroni, staje się ono łatwiejsze w praktyce, gdyż zamieszczone informacje historyczne są już zweryfikowane pod względem wiarygodności. Ponadto na portalu znajduje się aktywne forum, gdzie możemy wymienić się uwagami.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

google 210 msn 0 yahoo 104

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman