Poomoc.pl - Kliknij i pomóż

Poomoc.pl - Kliknij i pomóż

Poomoc.pl - Kliknij i pomóż

Ocena BestKatalog: bardzo dobra strona

Ocena użytkowników:

4.5/5 (ocen: 36)Adres: http://www.poomoc.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Poomoc.pl to portal realizujący akcje własne wsparcia oraz promujący polskie programy typu "klikaj i pomagaj". Witryna powstała w 2009 roku i skupia na swojej głównej stronie pomocowe programy charytatywne typu „klikaj i pomagaj”. Dodatkowym atutem portalu jest wyszukiwarka Google, dzięki niej można śmiało ustawić Poomoc.pl jako stronę startową. Pomaga to pamiętać o codziennych kliknięciach Nasi odwiedzający to osoby lubiące pomagać, odwiedzają Poomoc.pl i klikają regularnie. Dzięki ich kliknięciom zrealizowanych zostało już wiele akcji pomocowych takich jak dożywianie dzieci, pomoc bezdomnym, pomoc zwierzętom. Od 2011 odwiedzający Poomoc.pl pomagają także w dwóch rozpoczętych przez nas inicjatywach. Dzięki nim mamy już na koncie spełnione marzenia oraz przekazane do schroniska wsparcie. Akcje o których mowa to Balonik, którego zadaniem jest spełnianie marzeń chorych dzieci oraz „Pełna Miska dla Schroniska”.

Tagi: pajacyk, prezenty, balonik, kliknij i pomóż, mikołaj, pusta miska, pomocny mikołaj, okruszek, habitat, wyklikaj żywność, klikaj i pomagaj

Kategoria: Akcje charytatywne

Ilość Best: 707

Komentarze (9)

 • mawielobob mawielobob - 13-05-2015 10:06

  Strona ta to wygodny agregat dla internetowego "pomagacza". Znajdują się tam kolejno miejsca, w które należy kliknąć, aby sponsorzy wpłacili niewielką sumę (dlatego ważne, aby klikało jak najwięcej osób) na konto potrzebujących. Zaczynając od słynnego Pajacyka... nie musimy na nim kończyć!

 • qbard qbard - 05-05-2015 10:59

  Takie strony warto promować. Pomoc za jeden klik a klikać możemy codziennie. Na tej stronie jest sporo programów charytatywnych, pomagamy ludziom i zwierzętom. Nas nic to nie kosztuje więc pomagajmy.

 • mada mada - 24-11-2014 21:42

  Pomagajmy i klikajmy! Codziennie można pomagać potrzebującym poświęcając na to kilkadziesiąt sekund, nie sięgając po gotówkę do portfela. Wystarczy wejść na stronę www.poomoc.pl i klikać - nawet codziennie. Każdy klik się liczy - sponsorzy płacą za odsłonę! Pomagajmy i klikajmy! Pomagamy i klikamy!

 • unimar unimar - 14-10-2014 12:44

  Pomagajmy i klikajmy! Zachęcam Wszystkich do poświęcenia kilkudziesięciu sekund i wejścia na portal www.poomoc.pl, gdzie w prosty sposób można wspomóc wielu potrzebujących. Róbmy to jak najczęściej - najlepiej codziennie! Pomagamy i klikamy!

 • unimar unimar - 24-04-2014 12:01

  Pomagajmy i klikajmy! Zachęcam Wszystkich do poświęcenia kilkudziesięciu sekund i wejścia na portal www.poomoc.pl, gdzie wyklikać można pomoc wielu potrzebującym. Róbmy to jak najczęściej - najlepiej codziennie! Pomagamy i klikamy!

 • unimar unimar - 03-04-2014 09:53

  Pomagajmy i klikajmy! Zachęcam Wszystkich do poświęcenia kilkudziesięciu sekund i wejścia na portal www.poomoc.pl, gdzie wyklikać można pomoc wielu potrzebującym. Róbmy to jak najczęściej - najlepiej codziennie! Pomagamy i klikamy!

 • mada mada - 20-01-2014 21:47

  Pomagajmy i klikajmy! Pomagamy i klikamy! Pod adresem www.poomoc.pl codziennie można pomagać potrzebującym, nie sięgając po gotówkę do portfela. Wystarczy klikać - nawet codziennie. Każdy klik się liczy! Pomagajmy i klikajmy!

 • unimar unimar - 24-10-2013 15:45

  Zachęcam Wszystkich do poświęcenia kilkudziesięciu sekund i wejścia na portal www.poomoc.pl, gdzie wyklikać można pomoc wielu potrzebującym. Róbmy to jak najczęściej - najlepiej codziennie!

 • keraj89 keraj89 - 12-10-2013 11:33

  Strona dzięki której kliknięciem można zrobić coś dobrego, na przykład klikając w PAJACYKA wspieramy Polską Akcję Humanitarną lub klikając w BALONIK pomagamy spełnić marzenia chorych dzieci. Znajduje się tam dużo innych fajnych akcji charytatywnych oraz wyszukiwarka Google.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

 • Sklep internetowy Merlin.pl Merlin.pl jest jednym z najstarszych i największych polskich sklepów internetowych. Swoją działalność rozpoczął 1 kwietnia 1999 roku. Od lat znajduje... (Sklepy internetowe)
 • Udany-Prezent.PL Nasza usługa jest nowością na polskim rynku usług internetowych. Dzięki naszej innowacyjnej metodzie niemal każdy będzie zadowolony z dobranej książki!... (Literatura)
 • Chodziki dla dzieci W salonie wysyłkowym Dladzieci24.pl dostać można fotelik dla dziecka. Znacznym zainteresowanim cieszą się huśtawki dla dzieci. Na stronie podano wymiary... (Dla dzieci)
 • Magia Świąt Bożego Narodzenia. Święta Bożego Narodzenia są drugimi co do ważności świętami w liturgii chrześcijańskiej. Boże Narodzenie przypada zawsze na dzień 25 grudnia.... (Religia)
 • Prezent dla przyjaciółki Żeby modnie wyglądać, trzeba skorzystać z propozycji świetnego sklepu www – Dziewczynki Justynki. Propozycja sklepu jest ogromnie modna, bezsprzecznie każda... (Odzieżowe)
google 232 msn 4 yahoo 176

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman