Darmowy PIT Program 2014 - Przekaż 1%

Darmowy PIT Program 2014 - Przekaż 1%

Darmowy PIT Program 2014 - Przekaż 1%

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

4.5/5 (ocen: 79)Adres: http://www.iwanttodream.com (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Cześć jestem Waldek od mniej więcej 8 roku życia siedzę na wózku inwalidzkim gdyż wspólnie z rodzeństwem cierpię na zanik mięśni. Pomimo schorzenia staramy się żyć aktywnie, do 2011 roku Ja z bratem przebywałem przez sześć lat w internacie bardzo nam się tam spodobało, ponieważ w mieście niepełnosprawnym mieszka się łatwiej. Gdy wróciliśmy do domu zadecydowaliśmy uzbierać pieniądze na cztery kąty w mieście, jest ono naszym największym marzeniem, jeżeli chcesz pomóc je zrealizować możesz przekazać nam 1 procent podatku. Potrzebne informacje jak podarować 1% znajdują się na naszej stronie www.iwanttodream.com. Wchodząc na moją stronę będziesz mógł wykorzystać bardzo popularny darmowy pit program do wypełniania pitów za pomocą internetu, można go pobrać i korzystać na pececie albo użyć wersji internetowej i wysłać deklaracje internetowo bez konieczności instalacji oprogramowania.

Tagi: pit program, 1% podatku, zanik mięśni, pit przez internet, fundacja avalon

Kategoria: Finanse

Ilość Best: 1095

Komentarze (1)

  • unimar unimar - 20-03-2015 11:05

    Jeżeli ktoś jeszcze nie zdecydował komu przekaże 1% swojego podatku, to polecam jego uwadze rodzeństwo walczące z poważną chorobą, mieszkające w małej miejscowości niedaleko Kartuz. Waldek, Marzena i Jarek marzą o zmianie mieszkania i każdy datek na ten cel jest mile widziany...

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

google 1480 msn 6 yahoo 282

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman