Rosja kultura nauka

Rosja kultura nauka

Rosja kultura nauka

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

2.7/5 (ocen: 3)Adres: http://www.ostanowka.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Ostanowka: Rossija! Magazyn dla uczących się języka rosyjskiego. Kup magazyn w naszym kiosku online (również prenumeratę!). Magazyn ОСТАНОВКА: РΟССИЯ! jest kwartalnikiem, ukazuje się od listopada 2011 i jest do nabycia w sieci salonów EMPiK oraz bezpośrednio u wydawcy poprzez stronę kiosk.colorfulmedia.pl. Cena magazynu: 11,90 zł (w tym 5% VAT). Język rosyjski to język należący do grupy języków wschodniosłowiańskich, posługuje się nim jako pierwszym językiem około 145 mln ludzi, ogółem (według różnych źródeł) 250-300 mln. Jest językiem urzędowym w Rosji, Kirgistanie i na Białorusi, natomiast w Kazachstanie jest językiem oficjalnym oraz jest jednym z pięciu języków oficjalnych a jednocześnie jednym z sześciu języków konferencyjnych Organizacji Narodów Zjednoczonych. Posługuje się pismem zwanym grażdanką, graficzną odmianą cyrylicy powstałą na skutek jej upraszczania. W czasach ZSRR język rosyjski był nauczany obowiązkowo we wszystkich krajach Układu Warszawskiego.

Tagi: nauka rosyjski nauczyciel, Rosja kultura nauka, książki rosyjski, kursy języka rosyjskiego

Kategoria: Szkolnictwo

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Rosja kultura nauka". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • Nauka angielskiego online English Language Courses z Wrocławia to wysokiej klasy firma oferująca kursy języka angielskiego. Nauka angielskiego w tej firmie to idealny... (Kursy i szkolenia)
  • Nauka Jazdy Warszawa Havranek - Nauka Jazdy Warszawa zaprasza serdecznie wszystkich Państwa na fachowe przeprowadzone jazdy doszkalające oraz na kurs prawa jazdy kat.... (Kursy prawa jazdy)
  • Nauka jazdy Gdańsk Odwiedź naszą stronę. Zapraszamy na kursy prawa jazdy kat b. Oferujemy atrakcyjne ceny, promocje, raty, materiały. profesjonalne nauczanie. Mat. gratis,... (Kursy prawa jazdy)
  • Nauka tańca Poznań Jesteśmy specjalistyczną szkołą tańca w Poznaniu. Polecamy bogatą gamę usług z zakresu nauka tańca. Oferujemy np. naukę bachaty i salsy.... (Taniec)
  • Poznań nauka jazdy konnej Stajnia Podkowa Gruszczyn oferuje naukę jazdy konnej osobom z Poznania, Swarzędza i okolic. Na miejscu znajduje się także Gospodarstwo Agroturystyczne... (Kluby sportowe)
google 156 msn 0 yahoo 54

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman