Orteza genu arexa

Orteza genu arexa

Orteza genu arexa

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

3.0/5 (ocen: 2)Adres: http://www.sklep.spondylus.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Spondylus to zespół sklepów oraz lecznic diagnostycznych oraz lekarskich, który już od 20 lat troszczy się o swoich klientów i pacjentów, proponując produkty i usługi na wysokim poziomie. Sprzęt medyczny i rehabilitacyjny oferowany przez Spondylus, jest projektowany i testowany przez wykwalifikowanych techników, a obuwie ortopedyczne pomaga leczyć choroby pacjentów, zarówno tych młodych, jak i starszych. Doktorzy przyjmujący w przychodniach to doświadczeni specjaliści, którzy zajmują się wszechstronną opieką pacjentów – od diagnozy po dobór należytego sprzętu medycznego.

Tagi: crystal renew, hallufix, krzesło ortopedyczne, wkładki ortopedyczne, poduszka harmony

Kategoria: Sprzęt medyczny

Ilość Best: 0

Komentarze (1)

  • internauta93 internauta93 - 01-01-2016 14:01

    W sklepie internetowym Spondylus można zapoznać się z różnym sprzętem medycznym i rehabilitacyjnym. Serwis internetowy posiada nowoczesną szatę graficzną oraz jako sklep jest dostosowany do potrzeb klientów, którymi są głównie gabinety lekarskie i tym podobne placówki.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • Wkładki dla biegaczy Zajmujemy się tworzeniem profesjonalnych wkładek termoplastycznych FORMTHOTICS dostosowanych indywidualnie pod Twoje stopy. Ludzka stopa zbudowana jest z 26 małych kości... (Uroda)
  • Buty dla dzieci Zdrowy i prawidłowy rozwój dziecka to pragnienie wszelkiego rodzica. Nie warto ryzykować formy i komfortu dzieci – warto już dziś... (Przemysł obuwniczy)
  • JAREX–TRANS JAREX–TRANS to nowoczesna i innowacyjna firma rodzinna założona w 1990r. przez Piotra Jaromina, będąca nie tylko atrakcyjnym pracodawcą, lecz także... (Usługi rzemieślnicze)
  • Orteza, stabilizator stawu skokowego - MedReha MedReha - sklep medyczny online Specjalizujemy się w dystrybucji sprzętu rehabilitacyjnego i ortopedycznego. Posiadamy asortyment niezbędny w leczeniu i powrocie... (Sprzęt medyczny)
google 84 msn 0 yahoo 56

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman