Podręczny sprzęt gaśniczy

Podręczny sprzęt gaśniczy

Podręczny sprzęt gaśniczy

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

3.3/5 (ocen: 4)Adres: http://www.gas-czop.strefa.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Nasza firma działa od 22 lat. Posiadamy wiele referencji znanych i dużych firm na Śląsku. Na co dzień jesteśmy strażakami Państwowej Straży Pożarnej w Katowicach. Działamy na terenie Katowic jak również Śląska i okolic. Zapraszamy do współpracy.

Tagi: gaśnice, hydranty, przegląd, próby, ciśnieniowe, konserwacja, legalizacja, Śląsk, Siemianowice Śląskie

Kategoria: Ogłoszenia

Ilość Best: 0

Komentarze (1)

  • eugeniusz eugeniusz - 01-03-2014 19:21

    Gaśnica (proszkowa,śniegowa, wodna lub proszkowa) zawsze się przyda czy to w pracy, czy w domu, jak również w samochodzie (obowiązkowe wyposażenie auta), nabędziemy ją w firmie Gas-Czop z Siemianowic Śląskich. Na stronie znajdziemy też ciekawe porady na temat ochrony przeciwpożarowej.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • Plemiona Plemiona to przeglądarkowa gra online, z akcją osadzoną w średniowieczu. Gracz posiada małą wioskę, którą ma doprowadzić do władzy i... (Gry)
  • oGame OGame jest kosmiczną grą strategiczną. Tysiące graczy zbiera się jednocześnie, by grać ze sobą lub przeciw sobie. Aby grać z... (Gry)
  • Fotografia, wideo i testy sprzętu - Swiatobrazu.pl Internetowy Dziennik o Fotografii i Wideo www.SwiatObrazu.pl to źródło informacji o technice fotografii i wideo, o sprzęcie najbardziej znanych i... (Fotografia)
  • Novatornia - Materiały grzewcze i hydrauliczne Nasza firma oferuje asortyment z zakresu techniki grzewczej ( kotły olejowe, gazowe, stałopalne, systemy ogrzewania podłogowego, wymienniki C.W.U, elektryczne ogrzewacze... (Sklepy i hurtownie)
  • Gry, gry online, gry mmo Serwis rozrywkowy w którym każdy może się rozerwać. Można tu grać w wolnej chwili w darmowe gry komputerowe. Są trzy... (Gry)
google 150 msn 2 yahoo 122

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman