Łożyska

Łożyska

Łożyska

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

1.0/5 (ocen: 2)Adres: http://www.ebmia.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Współcześnie w sieci znajdziemy mnóstwo perfekcyjnie zaopatrzonych sklepów, które reprezentują różne branże. Bardzo interesującą ofertę dla klientów firmowych, jak też indywidualnych przygotował punkt sprzedaży, które oferuje maszyny, urządzenia, części do maszyn, czyli zajmuje się szeroko rozumianą mechaniką i automatyką. W ofercie sklepu znajdziemy wyłącznie wyroby najlepszych producentów, dzięki czemu możemy mieć pewność, że będą nam służyć przez długi czas. Firma przygotowała między innymi nowoczesne systemy pomiaru drogi takie jak enkoder. Tego typu urządzenia są to wykorzystywane w wielu branżach przetworniki obrotowo-impulsowe, których głównym zadaniem jest zamiana ruchu obrotowego na impulsy elektryczne. Jest to pomocne w sytuacji, kiedy chcemy dokładnie określić położenie, przebytą drogę, czy prędkość obrotową. Firma oferuje produkty inkrementalne. Ich specyfika polega na tym, że na każdy obrót enkodera wytwarzana jest określona liczba impulsów.

Tagi: cześci do maszyn, łożyska liniowe, silniki elektryczne, silniki krokowe, sterowniki cnc, koła zębate, pay klinowe, łożyska, falowniki, frezy

Kategoria: Sklepy i hurtownie

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Łożyska". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

google 200 msn 0 yahoo 48

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman