Crystal House - Magia kryształu w Twoim domu!

Crystal House - Magia kryształu w Twoim domu!

Crystal House - Magia kryształu w Twoim domu!

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

3.8/5 (ocen: 4)Adres: http://www.crystal-house.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Magia kryształu w Twoim domu! Crystal House, to wyjątkowe miejsce, w którym znajdziecie niezwykłe wyroby ze szkła i kryształu znanych na całym świecie skandynawskich marek: Mats Jonasson Maleras, Vas Vitreum i Holmegaard. Oferowane przez nas produkty swoje piękno i najwyższą jakość zawdzięczają najlepszym designerom, artystom i rzemieślnikom, tworzącym je od początku do końca ręcznie. Dzięki tradycyjnemu know-how i zdolnym ludzkim dłoniom, każdy z proponowanych wyrobów ma swoją duszę, osobowość i wyjątkową ekspresję. W naszej ofercie znajdują się: karafki, kieliszki, szklanki, szoty, misy, patery i wazony, świeczniki, biżuteria, rzeźby, figurki i przyciski do papieru, ozdoby świąteczne i wiele innych. Życzymy udanych zakupów, Zespół Crystal House art&design.

Tagi: kryształy, szkło użytkowe, szkło ozdobne, kryształowy wazon, kryształowa biżuteria, kryształowy świecznik, rzeźba, patera, kieliszki, karafka

Kategoria: Szkło i kryształy

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Crystal House - Magia kryształu w Twoim domu!". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • Apartamenty | Lofty | Lionshouse.pl LionsHouse.pl znajdź najlepsze apartamenty, wyjątkowe klimatyczne lofty. Zaoferujemy Ci również dworki na sprzedaż. Zarządzanie majątkiem to także jedna ze specjalności... (Sprzedaż nieruchomości)
  • Suplementy odchudzanie Grenade Thermo Detonator to pewny produkt, który pomoże ci w uzyskaniu szczupłej figury. Jest to słynny w innych krajach oraz... (Zdrowie i uroda)
  • Poczuj magię gór! Blog tematyczny, ściśle ukierunkowany na góry (głównie Tatry). To nietypowy blog - otóż opiera się na rozbudowanym opisie o Tatrach... (Blogi)
  • Magia Świąt Bożego Narodzenia. Święta Bożego Narodzenia są drugimi co do ważności świętami w liturgii chrześcijańskiej. Boże Narodzenie przypada zawsze na dzień 25 grudnia.... (Religia)
  • Tablica pamiątkowa Tworzymy rzeźby w każdym formacie z brązu, kamienia, ceramiki, drewna, tworzyw sztucznych i nietypowych materiałów. Nasza specjalność to: rzeźba pomnikowa,... (Rzeźba)
google 186 msn 0 yahoo 120

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman