QFant - dwumiesięcznik fantastyczno-kryminalny

QFant - dwumiesięcznik fantastyczno-kryminalny

QFant - dwumiesięcznik fantastyczno-kryminalny

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

2.0/5 (ocen: 7)Adres: http://www.qfant.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: QFANT jest kwartalnikiem literackim o tematyce fantastyczno-kryminalnej. Publikuje teksty tak debiutantów jak i zawodowych mistrzów słowa. Na portalu znaleźć można informacje o nowościach wydawniczych, recenzje książek, ciekawą publicystykę, a także tętniące życiem forum dyskusyjne, na którym można spotkać czytelników oraz znanych pisarzy.

Tagi: fantastyka, pisarstwo, dwumiesięcznik, science fiction, horror, kryminał, fantastyka naukowa, opowiadania, nauka, zbrodnia, fantasy, horror, pisanie

Kategoria: Literatura

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "QFant - dwumiesięcznik fantastyczno-kryminalny". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • Audioteka Najlepsze audiobooki renomowanych wydawnictw. Setki godzin książek do słuchania za darmo. Audioteka.pl to najwygodniejszy sposób słuchania książek. audioteka.pl to serwis... (Kultura i sztuka)
  • 4programmers.net Programowanie w językach Java, C#, PHP, Delphi. Oferujemy kilkutysięczną bazę artykułów, porad oraz 0.5 mln. postów na forum. Nauka programowania... (Internet i komputery)
  • Stephen King Serwis poświęcony twórczości amerykańskiego króla grozy – Stephena Kinga. Na stronie dostępne są recenzje książek oraz filmów nakręconych na podstawie... (Literatura)
  • Kopalnia Wiedzy Najświeższe informacje naukowe i techniczne. Najnowsze osiągnięcia, najważniejsze odkrycia, wynalazki, które zmieniają świat.... (Technika)
  • Wikipedia, wolna encyklopedia Wikipedia to wielojęzyczny projekt internetowej encyklopedii open content. Zawartość Wikipedii jest wolna, co oznacza nie tylko, że jest bezpłatna, lecz... (Nauka i edukacja)
google 375 msn 0 yahoo 134

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman