Niebezpiecznik

Niebezpiecznik

Niebezpiecznik

Ocena BestKatalog: świetna strona

Ocena użytkowników:

2.1/5 (ocen: 7)Adres: http://www.niebezpiecznik.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Strona poświęcona ogólnie bezpieczeństwu w świecie komputerów. Najlepszy polski blog z informacjami ze świata bezpieczeństwa w Internecie. Jeżeli chcecie się dowiedzieć w jaki sposób bezpiecznie poruszać się w świecie Internetu musicie koniecznie odwiedzić tę stronę! Oprócz tego zapraszamy do skorzystania ze szkoleń w zakresie bezpieczeństwa! Od przeszło trzech lat prowadzimy własne, autorskie szkolenia i warsztaty z bezpieczeństwa.

Tagi: niebezpiecznik, security, hacking, hack, DDoS, bezpieczeństwo

Kategoria: Bezpieczeństwo w sieci

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Niebezpiecznik". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • Computerworld Tygodnik Menedżerów i Informatyków COMPUTERWORLD jest czasopismem adresowanym do osób podejmujących decyzje dotyczące strategii i inwestycji informatycznych w przedsiębiorstwach, bankach,... (Internet i komputery)
  • Hacking.pl Hacking.pl to serwis informacyjny, obecny w sieci od 2000 roku, poświęcony różnym aspektom bezpieczeństwa informatycznego oraz nowoczesnym technologiom. Współpracujemy z... (Internet i komputery)
  • Collegium Balticum Niepaństwowa szkoła wyższa Collegium Balticum w Szczecinie serdecznie zaprasza na studia. Pracujący w naszej szkole wykładowcy w zrozumiały jak również... (Uczelnie wyższe)
  • Securelab - Testy w jednym miejscu Witryna zajmująca się testowaniem programów antywirusowych pod kątem zagrożeń z internetu. Działy wg kategorii tematycznej, recenzje i opisy. Porady i... (Bezpieczeństwo w sieci)
  • Kezar Niesamowicie niskie ceny i rabaty. Najtańsze profesjonalne usługi tworzenia stron w sieci. Wiele znanych i cenionych firm na rynku, może... (Projektowanie stron WWW)
google 459 msn 0 yahoo 188

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman