MamBiznes.pl - Tu zaczyna się biznes

MamBiznes.pl - Tu zaczyna się biznes

MamBiznes.pl - Tu zaczyna się biznes

Ocena BestKatalog: strona wyróżniająca się

Ocena użytkowników:

2.4/5 (ocen: 7)Adres: http://www.mambiznes.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: MamBiznes.pl to pierwszy serwis w polskim Internecie w całości poświęcony tematyce młodego biznesu. Impulsem, który zrodził pomysł stworzenia portalu MamBiznes.pl, był odczuwalny w wśród młodych ludzi głód informacji o prowadzeniu własnego biznesu. To właśnie z myślą o osobach planujących założenie własnej firmy stworzony został serwis MamBiznes.pl. Misją portalu jest przyczynianie się do rozwoju przedsiębiorczości poprzez dostarczanie bezpłatnej, fachowej i kompleksowej wiedzy na temat zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej.

Tagi: jak założyć firmę, pomysł na biznes, biznes plan, działalność gospodarcza, przedsiębiorczość, własna firma, zakładanie firmy, pomysły na biznes

Kategoria: Biznes i Ekonomia

Ilość Best: 0

Komentarze (1)

  • qbard qbard - 05-05-2015 13:41

    Świetna strona o biznesie. Dużo pomysłów, ciekawostek, inspiracji. Pomocne informacje jak założyć działalność, przykładowe biznesplany, wywiady z ludźmi sukcesu itp. Zgodnie z hasłem przewodnim: tu zaczyna się biznes.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

google 274 msn 0 yahoo 172

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman