dobreprogramy - portal nie tylko o oprogramowaniu

dobreprogramy - portal nie tylko o oprogramowaniu

dobreprogramy - portal nie tylko o oprogramowaniu

Ocena BestKatalog: świetna strona

Ocena użytkowników:

1.9/5 (ocen: 9)Adres: http://www.dobreprogramy.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Dobre i sprawdzone programy do wszelkich zastosowań. Jeżeli chcecie być w pełni legalni, bez względu jaką gotówką dysponujecie, znajdziecie tu na pewno wszelkie niezbędne programy. W każdej z kategorii prezentujemy zarówno programy całkowicie bezpłatne jak i dostępne za drobną opłatą, a także w pełni komercyjne, kierowane do najbardziej wymagających odbiorców. Nasz vortal to także kompleksowe źródło wiedzy o rodzajach oprogramowania, licencjach oraz obowiązującym w Polsce prawie. Vortal dobreprogramy stworzyliśmy z myślą o wszystkich użytkownikach, jednak szczególnie zwracamy uwagę na to aby informacje były dostępne dla początkujących. W tym celu tworzymy także porady w cyklu "dla początkujących", poprzez które zamierzamy omawiać rodzaje i zastosowania oprogramowania, wyjaśniać skomplikowane pojęcia, a także rozwiązywać inne problemy związane z oprogramowaniem i korzystaniem z naszego vortalu.

Tagi: dobreprogramy, dobre, programy, avast, allplayer, winamp, emule, gadu, adobe, reader, aware, mozilla, firefox, ffdshow, winrar, skype, alcohol

Kategoria: Oprogramowanie

Ilość Best: 0

Komentarze (2)

  • maniana2002 maniana2002 - 23-02-2014 10:23

    Godna zaufania strona, przejrzyście prowadzana dzięki czemu z łatwością każdy znajdzie to czego poszukuje.

  • mawielobob mawielobob - 20-11-2013 12:53

    Programy ściągam najczęściej z dobreprogramy.pl. Dzięki temu mam pewność, że ściągam z bezpiecznego źródła, bez nieproszonych gości w postaci wirusów :-). Jest to też dobre miejsce do wyszukania najnowszej wersji danego programu lub sprawdzenia, czy program jest darmowy, albo ma przynajmniej trial.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

google 382 msn 4 yahoo 172

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman