Computerworld

Computerworld

Computerworld

Ocena BestKatalog: świetna strona

Ocena użytkowników:

2.4/5 (ocen: 11)Adres: http://www.computerworld.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Tygodnik Menedżerów i Informatyków COMPUTERWORLD jest czasopismem adresowanym do osób podejmujących decyzje dotyczące strategii i inwestycji informatycznych w przedsiębiorstwach, bankach, urzędach, instytucjach i innych organizacjach. Computerworld dostarcza im wszechstronnej, rzetelnej i aktualnej wiedzy o proponowanych przez polski i światowy rynek rozwiązaniach informatycznych, a także wyczerpująco informuje o wchodzących w ich skład: usługach, oprogramowaniu i sprzęcie. Szczególną wagę przywiązuje do pokazywania pozytywnych przykładów zastosowań informatyki w konkretnych miejscach w Polsce. Reportaże i opisy zastosowań uzupełniają rozważania dotyczące biznesowej strony korzystania z informatyki: efektywności inwestycji, reorganizacji struktur przedsiębiorstw, zarządzania projektami, budowania przewagi konkurencyjnej firm.

Tagi: Computerworld, IT w biznesie, e-Administracja, Internet, opinie, porady, wiadomości, blogi, bezpieczeństwo, zarządzanie IT, ROI, cloud computing

Kategoria: Internet i komputery

Ilość Best: 2

Komentarze (2)

 • internauta93 internauta93 - 24-12-2015 17:34

  Internetowy tygodnik prowadzony w formie portalu jest atrakcyjną formą przekazu informacji z zakresu IT. Każdy, kto dąży do poszerzenia wiedzy informatycznej, w tym również w odniesieniu do zastosowań informatyki w biznesie, powinien zainteresować się tym portalem.

 • eugeniusz eugeniusz - 18-02-2014 17:35

  Portal dla menedżerów i informatyków tworzących oprogramowanie dla przedsiębiorstw, banków, instytucji i itp.. Na stronie dowiedzą się oni o najnowszych światowych trendach w dziedzinie oprogramowania oraz sprzętu i usług dla firm. Ciekawe są również relacje z konferencji.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

 • Niebezpiecznik Strona poświęcona ogólnie bezpieczeństwu w świecie komputerów. Najlepszy polski blog z informacjami ze świata bezpieczeństwa w Internecie. Jeżeli chcecie się... (Bezpieczeństwo w sieci)
 • Wirtualna Polska Pierwszy horyzontalny portal internetowy w Polsce. Skuteczne medium reklamowe. Bogactwo serwisów informacyjnych i finansowych. Centrum wyszukiwania, komunikacji i rozrywki: wiadomości,... (Portale internetowe)
 • Onet.pl - portal internetowy Największy i najpopularniejszy polski portal internetowy. Wiele serwisów tematycznych, katalog stron, wyszukiwarka. Wiadomości z kraju i ze świata; biznes, sport,... (Portale internetowe)
 • Google Najpopularniejsza wyszukiwarka stron WWW, grafiki, grup dyskusyjnych, katalog tworzony na bazie ODP i wzbogacany przy użyciu własnej technologii Google.... (Wyszukiwarki)
 • Portal Interia.pl Czołowy polski portal internetowy. Serwisy informacyjne i tematyczne, katalog stron internetowych oraz wiadomości z Polski i ze świata. Bezpłatna poczta... (Portale internetowe)
google 309 msn 0 yahoo 208

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman