Uroda i zdrowie

Uroda i zdrowie

Uroda i zdrowie

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

2.0/5 (ocen: 8)Adres: http://www.urodaizdrowie.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Tematyka wortalu jest skoncentrowana wokół zagadnień związanych z pielęgnacją urody i dbałością o zdrowie. Skupia dużą społeczność osób, które chcą być piękne, zdrowe i atrakcyjne, a na stronie znajdują wiele wskazówek, jak to osiągnąć. Poza prezentacją nowinek ze świata kosmetyków, zabiegów upiększających i mody umożliwia użytkownikom również wymianę poglądów na Forum. Katalog umożliwia szybkie znalezienie fryzjera, salonu kosmetycznego czy SPA, a w kąciku kulinarnym każdy znajdzie ciekawe pomysły na proste i bardziej wyszukane dania dla całej rodziny.

Tagi: uroda, zdrowie, leki, terapie, spa, rehabilitacja, kosmetyki, darmowe ogłoszenia, kobieta, rodzina, dzieci, dziecko, zdrowa żywność, żywienie, diety

Kategoria: Uroda

Ilość Best: 0

Komentarze (1)

  • internauta93 internauta93 - 01-01-2016 17:20

    O zakresie tematycznym tego portalu, chyba nie trzeba pisać. Zwięźle i krótko został on określony w samej nazwie serwisu. Publikowane tam artykuły zawierają bardzo rzetelne informacje na temat zdrowia i urody. Są tam publikowane głównie newsy i artykuły poradnikowe.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

google 277 msn 0 yahoo 128

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman