Faniperfum.pl

Faniperfum.pl

Faniperfum.pl

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

3.2/5 (ocen: 6)Adres: http://www.faniperfum.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Portal FaniPerfum.pl to przede wszystkim forum na którym miłośnicy perfum prowadzą dyskusje o zapachach. Użytkownicy mają do dyspozycji wiele działów takich jak np. perfumy damskie, perfumy męskie czy pod forum z ogólną tematyką perfumeryjną, gdzie znajdą pytania jak i odpowiedzi dotyczące popularnych pachnideł. Na stronie widoczny jest także katalog perfum "Perfumy opinie", w którym społeczność portalu FaniPerfum.pl umieszcza własne recenzje dotyczące markowych perfum dla każdej z płci. Perfumy w swoim składzie mają tzw. nuty zapachowe i dlatego powstała wyszukiwarka nut zapachowych, dzięki której w prosty sposób znajdziesz perfumy z twoim ulubionym składnikiem. Każda zarejestrowana osoba dla której perfumy to hobby ma możliwość założenia i prowadzenia własnego bloga o perfumach.

Tagi: perfumy, perfumy forum, perfumy opinie, perfumy recenzje, perfumy męskie, perfumy damskie, kosmetyki

Kategoria: Kosmetyki

Ilość Best: 0

Komentarze (1)

  • anika anika - 22-09-2015 20:40

    Super stronka o pachnidełkach. Dzięki zamieszczanym informacjom jest się zawsze na bieżąco, jaki zapach cieszy się największą popularnością. Można też zamieszczać własne opinie dotyczące perfum i dzielić się nimi z innymi osobami. Wprawdzie o gustach się nie dyskutuje, ale o perfumach na pewno warto

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • Szafa.pl – Uwolnij swoje ciuchy Szafa.pl - Pokaż swoją szafę, wymieniaj się i sprzedawaj ciuchy, dyskutuj o modzie oraz nowych trendach. Zaprezentuj swoje stylizacje.... (Moda)
  • Wysokie Obcasy Wysokie Obcasy - serwis sobotniego dodatku do Gazety Wyborczej. Portrety kobiet, styl życia, zdrowie i uroda, seks, czyli to wszystko... (Kobiety)
  • iWoman.pl | portal dla kobiet iWoman.pl - pierwszy polski portal stworzony z myślą o kobietach. Najnowsze informacje dot. ważnych dla kobiet spraw, inspirujące historie kobiet,... (Kobiety)
  • Uroda i zdrowie Tematyka wortalu jest skoncentrowana wokół zagadnień związanych z pielęgnacją urody i dbałością o zdrowie. Skupia dużą społeczność osób, które chcą... (Uroda)
  • Naturalne kosmetyki do twarzy Mimo tego, że naturalne kosmetyki są droższe, warto w nie zainwestować, ponieważ w ten sposób inwestujemy we własne zdrowie, a... (Kosmetyki)
google 352 msn 4 yahoo 128

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman