transAzja.pl - przewodnik po Azji

transAzja.pl - przewodnik po Azji

transAzja.pl - przewodnik po Azji

Ocena BestKatalog: bardzo dobra strona

Ocena użytkowników:

2.9/5 (ocen: 8)Adres: http://www.transazja.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: transAzja.pl to serwis internetowy promujący indywidualne podróże po Azji. Przez wirtualny przewodnik po miastach opisuje transport, zwiedzanie, noclegi, jedzenie w wielu lokalizacjach w Azji. Dzięki temu zwiedzanie Chin, Indii, Nepalu, Tajlandii stało się prostsze. Poza tym, transAzja.pl prezentuje dane klimatyczne z ponad 3000 miast, opisuje zalecane szczepienia ochronne i tropikalne zagrożenia chorobowe, prezentuje też informacje konsularne oraz kursy walut krajów Azji. Pośród usług dostępnych w serwisie są pośrednictwo wizowe oraz tanie bilety lotnicze. Dodatkowo dzięki rozbudowanemu kalendarium znaleźć można wszystkie święta religijnie i święta państwowe w krajach Azji. Serwis oferuje także możliwość pisania travelBloga oraz publikację zdjęć z podróży.

Tagi: Azja, podróż, transport, zwiedzanie, noclegi, jedzenie

Kategoria: Turystyka

Ilość Best: 0

Komentarze (2)

  • internauta93 internauta93 - 29-12-2015 23:10

    Portal transAzja.pl należy do grona ciekawych serwisów podróżniczych. Znajdziemy tam podstawowe i ciekawe informacje na temat różnych państw położonych na kontynencie azjatyckim. Dla podróżników przygotowano szereg porad dotyczących podróży do poszczególnych krajów.

  • husky10 husky10 - 26-10-2015 22:34

    Bardzo ciekawy portal o tematyce turystycznej. Skupiający się na Azji. temat mi bardzo bliski gdyż aktualnie planuję wyprawę do Chin i być może znajdę tu wskazówki do mojej podróży. Ponadto właściciel portalu pośredniczy w załatwieniu wiz wjazdowych, również do Chin co mnie niezmiernie cieszy :-). B

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

google 484 msn 0 yahoo 166

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman