Zespół muzyczny Bazar

Zespół muzyczny Bazar

Zespół muzyczny Bazar

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

2.4/5 (ocen: 7)Adres: http://www.zespolnawesele.eu (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Wykonywana przez orkiestrę Bazar muzyka na wesele utkwi w pamięci Pary Młodej oraz gości weselnych. Mamy bogaty repertuar, który dostosowujemy do charakteru imprezy i wymagań klienta. Posiadamy rozbudowane zaplecze techniczne, dobrej klasy sprzęt muzyczny, nagłośnieniowy oraz oświetlenie, które pozwala uzyskać niepowtarzalny klimat w trakcie naszych występów. W skład zespołu wchodzą 4 osoby: klawiszowiec, gitarzysta, perkusista i solistka. Bardzo duże doświadczenie muzyczne i sceniczne, które charakteryzuje zespół muzyczny Bazar jest gwarancją udanej imprezy.

Tagi: zespół na wesele, zespoły weselne, zespół na wesele wielkopolska, zespół muzyczny, zespoły muzyczne, oprawa muzyczna, imprezy

Kategoria: Muzyka

Ilość Best: 0

Komentarze (1)

  • eugeniusz eugeniusz - 08-02-2014 16:59

    Strona zespołu muzycznego "Bazar" z okolic Pniew i Lubonia na terenie Wielkopolski. Firma obsłuży kompleksowo takie imprezy jak wesela, studniówki, zabawy taneczne a nawet pogrzeby. Zapewniają oprawę muzyczną, filmowanie, zdjęcia oraz wynajmą limuzynę, która zawiezie do ślubu.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

google 412 msn 2 yahoo 130

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman