Moje przedszkole - Lublin

Moje przedszkole - Lublin

Moje przedszkole - Lublin

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

2.8/5 (ocen: 4)Adres: http://www.mojeprzedszkole.lublin.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Moje przedszkole to placówka niepubliczna, działająca na podstawie wpisu do ewidencji szkół niepublicznych Gminy Lublin. Placówka powstała z myślą o pracy według założeń pedagogiki Marii Montessori. Stworzyliśmy dwie mieszane wiekowo grupy, w której dzieci uczą się współpracy, tolerancji, szacunku a przede wszystkim stymulują wzajemny rozwój. Mała ilość przedszkolaków pozwala nam na szybsze poznanie dziecka, jego indywidualnych potrzeb i możliwości a tym samym na lepsze zorganizowanie nauki, zabawy i odpoczynku. Mała placówka pozwala nam stworzyć prawdziwie rodzinną i ciepłą atmosferę, dzięki czemu nasze Przedszkolaki czują się tu bezpiecznie i dobrze od pierwszych dni.

Tagi: przedszkole w lublinie, zapisy do przedszkola

Kategoria: Przedszkola

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Moje przedszkole - Lublin". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • Logopeda Lublin Jedną z najważniejszych umiejętności dla człowieka jest możliwość porozumiewania się ze światem. Dzięki mówieniu można przekazywać swoje spostrzeżenia, myśli, pragnienia.... (Choroby)
  • Nabór do przedszkoli gliwice Rekrutacja do przedszkoli Gliwice została rozpoczęta. Nie czekaj, zgłoś swojego malucha już teraz. W placówce edukacyjnej Stokrotka zapewniamy znakomity poziom... (Przedszkola)
  • Terapia Pedagogiczna Lublin Moja oferta prezentowana przez Gabinet Terapeutyczny Lublin stworzona jest dla najmłodszych i dla opiekunów. Konsultacją pedagogiczną praktykowaną przez pedagoga doglądane... (Psychologia)
  • Przedszkole Piaseczno Tworząc przyjazną, rodzinną atmosferę chcemy zapewnić dzieciom wspaniałe warunki do wszechstronnego rozwoju w poczuciu bezpieczeństwa i akceptacji. Działamy od 2005... (Przedszkola)
  • Strony internetowe Lublin Możecie zastanawiać się, czy wizytówka w sieci jest pożądana, gdyby nie fakty potwierdzające, że wizytówka w sieci zwielokrotnia zysk firmy... (Projektowanie stron WWW)
google 306 msn 0 yahoo 128

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman