Skoki Narciarskie Polska - Skijumping.pl

Skoki Narciarskie Polska - Skijumping.pl

Skoki Narciarskie Polska - Skijumping.pl

Ocena BestKatalog: bardzo dobra strona

Ocena użytkowników:

2.5/5 (ocen: 4)Adres: http://www.skijumping.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Wszystko o tematyce skoki narciarskie. Bardzo dużo filmów ze skokami do pobrania, wszystkie wyniki z dziedziny skoki narciarskie, gry, obszerna galeria, ciekawe wywiady, konkursy, aktualizacje przez cały rok.

Tagi: skoki narciarskie, Polska, skocznia, Adam Małysz, ranking, zawody

Kategoria: Narciarstwo

Ilość Best: 0

Komentarze (2)

 • mawielobob mawielobob - 26-01-2015 13:21

  Polakom skoki już pewnie nigdy się nie znudzą. Na szczęście po Adamie Małyszu wyrosła już następna wspaniała kadra narodowa, dlatego warto zaglądać na stronę skijumping o skokach narciarskich. Serwis ładny, często aktualizowany, w typie magazynowym.

 • unimar unimar - 06-02-2014 16:17

  Jeżeli szukasz informacji związanych ze skoczkami czy skokami narciarskimi - wszystko z tej dziedziny znajdziesz na stronie www.skijumping.pl. Oprócz wiadomości encyklopedycznych jest tu mnóstwo aktualności, wywiadów, zdjęć, komentarzy (można dodać własny). Polecam wszystkim skokomaniakom!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

 • Pajacyk - Polska Akcja Humanitarna Pajacyk od kilkunastu lat pomaga niedożywionym dzieciom w Polsce. Tymczasem z powodu głodu na świecie co sześć sekund umiera jedno... (Akcje charytatywne)
 • Wirtualna Polska Pierwszy horyzontalny portal internetowy w Polsce. Skuteczne medium reklamowe. Bogactwo serwisów informacyjnych i finansowych. Centrum wyszukiwania, komunikacji i rozrywki: wiadomości,... (Portale internetowe)
 • Filmweb - filmy takie jak Ty! Filmweb.pl - Filmy takie jak Ty to największy i najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy. Największa baza filmów, seriali i aktorów,... (Kino i film)
 • Telewizja Polska S.A. Na tvp.pl obejrzysz wiele programów Telewizji Polskiej, znajdziesz informacje, program tv, dowiesz się więcej o audycjach i gwiazdach telewizji publicznej.... (Telewizja)
 • Polska Polska - najpiękniejsze miejsca. Wycieczki nad morze, w góry, nad jeziora. Polskie zabytki. Polskie UNESCO. Przyroda.... (Regionalne)
google 285 msn 0 yahoo 158

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman