Bielsko-Biała zabiegi na rozstępy

Bielsko-Biała zabiegi na rozstępy

Bielsko-Biała zabiegi na rozstępy

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

1.5/5 (ocen: 4)Adres: http://www.salonkosmetyczny.bielsko.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Mobilna Kosmetyczka w Bielsku Białej oferuje szeroki wachlarz usług kosmetycznych w domu klienta. Nasze usługi cechuje pełen profesjonalizm oraz zaangażowanie aby nasz klient mógł się zrelaksować i odprężyć. Nasza oferta idealnie pasuje do matek wychowujących dzieci czy też bizneswoman mających napięty grafik. Kosmetyczka na dojazd do klienta jest ciekawą alternatywą dla gabinetów stacjonarnych przede wszystkim pod względem atrakcyjnych cen.

Tagi: mobilny salon kosmetyczny, Bielsko-Biała, salon kosmetyczny, mobilna kosmetyczka

Kategoria: Uroda

Ilość Best: 0

Komentarze (2)

  • anika anika - 18-04-2017 00:18

    Nie katuj się peelingiem kupionym w drogerii. Nie eksperymentuj, lecz umów się na wizytę w salonie kosmetycznym, w którym fachowcy zadbają o twoją skórę. W dodatku zagwarantują ci relaks, a po wyjściu oprócz odnowy biologiczne poczujesz idę w dodatku odprężona. Nic tylko chwytać za telefon. polecam

  • internauta93 internauta93 - 01-01-2016 17:21

    Strona internetowa jest wizytówką salonu kosmetycznego w Bielsku - Białej. Na stronie internetowej znajdziemy informacje o usługach wykonywanych w salonie. Oferta jest zróżnicowana i obejmuje podstawowe oraz nowoczesne zabiegi kosmetyczne poprawiające wygląd i samopoczucie.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

google 352 msn 0 yahoo 164

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman