Obwody drukowane

Obwody drukowane

Obwody drukowane

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

1.7/5 (ocen: 3)Adres: http://www.hatron.com (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Firma Hatron Electronic powstała w 1988 roku. Po czterech latach prężnego rozwoju firma przeniosła się do nowego budynku gdzie funkcjonuje po dzień dzisiejszy. Dynamicznie rozwijająca się dziedzina gospodarki jaką jest elektronika wymaga stałego inwestowania w nowe technologie, park maszynowy oraz w ludzi. Stale modernizowane spektrum naszych urządzeń oraz systematyczne podnoszenie kwalifikacji załogi pozwala nam na utrzymanie ugruntowanej przez lata i stabilnej pozycji wśród producentów elektroniki w Polsce i zagranicą. Specjalizujemy się w małych i średnich seriach obwodów dwustronnych i wielowarstwowych. Produkujemy także płytki jednostronne. Uzupełnieniem naszej oferty są prace prototypowe, na które dajemy krótkie terminy realizacji oraz atrakcyjne ceny . Nasze moce produkcyjne to około 2000 m2 obwodów drukowanych.

Tagi: obwody drukowane, płytki drukowane, produkcja obwodów drukowanych, producent obwodów drukowanych, produkcja płytek drukowanych

Kategoria: Przemysł elektrotechniczny

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Obwody drukowane". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

google 239 msn 0 yahoo 108

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman