Wiercenie w betonie

Wiercenie w betonie

Wiercenie w betonie

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

2.7/5 (ocen: 3)Adres: http://www.rapatech.eu (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Rapatech jest przedsiębiorstwem działającym na rynku wiercenia w betonie. Od kilku lat świadczymy profesjonalne usługi zarówno wiercenia w betonie jak i stali. Dzięki dużej liczbie dostępnych maszyn możemy również kompleksowo świadczyć usługi cięcia betonu czy frezowania.

Tagi: wiercenie w betonie, rozrywanie betonu, beton, wiercenie

Kategoria: Budownictwo

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Wiercenie w betonie". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • studnie głębinowe Georotar to firma która bazuje na tradycjach rodzinnych - początki działalności sięgają 1983 roku. Początkowo wiercenia prowadzone były metodą udarową,... (Budownictwo)
  • Rury betonowe Chcesz kupić płyty betonowe do budowy własnego domu? Sprawdź naszą ofertę. Znajdziesz w niej nie tylko płyty betonowe ale też... (Materiały budowlane)
  • Noe beton Dzięki asortymentowi z noe.com.pl budownictwo z betonu ma większe możliwości. Dostępne matryce do betonu pozwalają na urozmaicenie wzoru i estetyki... (Materiały budowlane)
  • Szamba betonowe Szczecin, Kołobrzeg, Koszalin, Słupsk Szamba betonowe na terenie województwa zachodniopomorskiego. Jesteśmy producentem zbiorników betonowych przeznaczonych na szamba, zbiorniki na gnojówkę i gnojowicę oraz wody... (Budownictwo)
  • Szamba Probud to uczciwa i profesjonalna firma, którą warto polecić znajomym, którzy są zainteresowani zakupem szamb i innych modeli zbiorników żelbetowych.... (Budownictwo)
google 301 msn 0 yahoo 126

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman