Gry, tapety, programy - darmowe gry

Gry, tapety, programy - darmowe gry

Gry, tapety, programy - darmowe gry

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

1.7/5 (ocen: 10)Adres: http://www.3gplay.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Serwis związany z rozrywką na telefon komórkowy. Możecie wrzucać darmowe gry na telefon, programy i tapety. Gry dodawane są do kategorii. Każdy może umieścić gry akcji, gry zręcznościowe i gry dla dzieci. Również dodawane są gry na telefon dotykowy i gry tłumaczone. Każdy dodaje codziennie nowe gry. Darmowe tapety dodawane są w różnych rozdzielczościach. Tapety takie jak śmieszne tapety na telefon, walentynkowe tapety i świąteczne tapety. Programy dodawane są z opisem. Są programy na telefon i aplikacje java. Znajdują się programy graficzne, programy biurowe i rozrywkowe aplikacje na telefon. Są też motywy na telefon. Motywy dodawane na różne telefony. Są motywy dla dzieci i motywy dla starszych. Również dodają goście serwisu swoje filmy i filmiki. Są śmieszne filmy na telefon i inne filmiki zostawiane przez użytkowników. Jest też miejsce na dzwonki mp3. Są dzwonki na telefon dance i dzwonki pop. Wrzucane są śmieszne dzwonki i dzwonki sms.

Tagi: gry, gry java, gry symbian, darmowe gry, gry na telefon, tapety, tapety na telefon, programy, aplikacje java, dzwonki mp3, motywy na telefon, dzwonki

Kategoria: Telefonia komórkowa

Ilość Best: 0

Komentarze (1)

  • blackwolf blackwolf - 20-02-2014 23:04

    Przeglądając stronę Gry, tapety, programy - darmowe gry, możemy natrafić na darmowe gry dostępne na telefon komórkowy/smartfon. Znajdziemy tam również kilka ciekawych programów, motywów i tapet. Na stronie startowej znajdziemy najnowsze aktualizacje poszczególnych działów.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

google 1001 msn 2 yahoo 156

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman