Gry, gry online, gry mmo

Gry, gry online, gry mmo

Gry, gry online, gry mmo

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

1.8/5 (ocen: 4)Adres: http://www.fun-box.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Serwis rozrywkowy w którym każdy może się rozerwać. Można tu grać w wolnej chwili w darmowe gry komputerowe. Są trzy główne działy w których są darmowe gry online, gry mmo i gry pc. Każdy dział to inny rodzaj gry. Można grać w gry online, które są umieszczone na serwerze jako gry flash i nie trzeba ich pobierać. Gry online to gry internetowe podzielone według gatunku. Można wybrać gry akcji, gry przygodowe czy gry dla dzieci. Mamy codziennie nowe gry. Zobacz też gry mmo zwane też gry przeglądarkowe (browser games). Są to gry w które można grać w sieci z wieloma użytkownikami. Wspaniała grafika i fabuła takiej gry wciągają na długi czas. Takie gry społecznościowe umożliwiają również rozmowy na czacie z innymi. Gry komputerowe to też gry pc do pobrania na komputer. Mamy tu wiele ciekawych tytułów. Są też darmowe gry pc w wersji testowej.

Tagi: gry, games, gry online, flash gry, flash games, gry mmo, gry przeglądarkowe, gry internetowe, gry komputerowe, browser games, online games

Kategoria: Gry

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Gry, gry online, gry mmo". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • Plemiona Plemiona to przeglądarkowa gra online, z akcją osadzoną w średniowieczu. Gracz posiada małą wioskę, którą ma doprowadzić do władzy i... (Gry)
  • GRY-OnLine.pl - wszystko o grach Na GRY-OnLine.pl znajdziesz darmowe gry do grania i wiadomości o grach. Encyklopedia Gier zawiera opisy gier na PC, konsole Xbox360,... (Gry)
  • Wykop Wykop jest miejscem, gdzie gromadzimy najciekawsze informacje z Sieci: newsy, artykuły, linki. O treści serwisu decydują tylko i wyłącznie nasi... (Rozrywka)
  • Gry.pl - Gry Online Na stronie Gry.pl znajdziesz gry dla całej rodziny! Do twojej dyspozycji są setki darrmowych gier, niezależnie od tego, czy jesteś... (Gry)
  • Wyspa gier Zbiór gier online podzielonych na kategorie. Wyspagier.pl zgromadził ciekawe gry na jednej stronie.... (Gry)
google 376 msn 0 yahoo 134

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman