Ceneo - porównanie cen

Ceneo - porównanie cen

Ceneo - porównanie cen

Ocena BestKatalog: świetna strona

Ocena użytkowników:

1.6/5 (ocen: 10)Adres: http://www.ceneo.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Ceneo.pl jest jednym z największych serwisów e-commerce w Polsce. Dostarcza swoim użytkownikom narzędzia, które umożliwiają łatwe i szybkie wyszukiwanie produktów oraz korzystnych ofert sklepowych. Nowością na Ceneo jest możliwość dokonywania zakupów bezpośrednio w serwisie bez konieczności przechodzenia do sklepu. Kupującym w sieci chcemy umożliwić szybkie znalezienie atrakcyjnej oferty oraz wiarygodnego sklepu, a współpracującym z nami sklepom oferujemy możliwość zwiększenia sprzedaży oraz promocję swojej marki wśród dynamicznie rozwijającej się społeczności internetowej. Użytkownikom, chcącym skorzystać z profesjonalnego doradztwa w zakresie planowanego zakupu, dostarczamy szereg przewodników zakupowych, które oferują kompleksową pomoc w wyborze konkretnego modelu z danej grupy produktów. Posiadamy także obszerną bazę opinii o produktach, tworzoną przez ich nabywców i użytkowników.

Tagi: porównywarka cen, Ceneo, sklepy internetowe, biuro i firma, biżuteria i zegarki, dla dziecka, dom i ogród, filmy, finanse, komputery, księgarnia

Kategoria: Porównywarki cen

Ilość Best: 0

Komentarze (5)

 • kavon kavon - 18-11-2015 19:04

  Chyba każdy z nas planując zakup czegoś droższego i szuka informacji na temat wybranego produktu w internecie wcześniej czy później trafi na jedną z dostępnych na naszym rynku porównywarek cen. Jedną z nich jest Ceneo.pl. W serwisie znajdziemy najtańszy sklep, opinie o wybranym sklepie ect. Polecam.

 • marcink marcink - 01-04-2015 09:21

  Ceneo to największa porównywarka cen w Polsce, korzysta z niej bardzo duża ilość sklepów internetowych. Serwis posiada system opiniowania sklepów i produktów, przy części sklepów umożliwia również bezpośrednie zakupy poprzez ceneo. Swoje poszukiwania przedzakupowe zazwyczaj zaczynam od ceneo.

 • eugeniusz eugeniusz - 04-02-2014 16:35

  Jeśli chcemy zrobić zakupy, to powinniśmy właśnie zacząć szukanie produktów od tej porównywarki cen. Ta sprawna wyszukiwarka pomoże nam znaleźć towar po atrakcyjnej cenie spośród ogromnej ilości sklepów internetowych.

 • unimar unimar - 18-12-2013 15:55

  Świetny przewodnik dla tych, którzy muszą zrobić zakupy - całkiem małe i bardzo duże. Można tu szybko znaleźć najbardziej atrakcyjną ofertę, a także w bazie tworzonej przez innych użytkowników poznać ich opinię o danym produkcie.

 • mawielobob mawielobob - 05-08-2013 11:36

  Bardzo przydatne (i chyba najbardziej znane) narzędzie do porównywania cen. Ułatwia znalezienie sklepu w okolicy z dostępnym danym produktem. Serwis fajnie się rozwija.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

google 385 msn 20 yahoo 274

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman